rozpoltenost

Príspevok v téme: rozpoltenost
nerozhodny

mam vztah na dialku...ona obcas docestuje ku mne na vikend..spociatku som to bral tak, ze bude ako bude..
ale ona sa namotala a berie to velmi vazne...mam ju rad, ale nie tak, ze by som s nou chcel spojit zivot..a ta dialka to aj tak komplikuje..a navyse ma zavazky...
medzitym som sa zoznamil s jednou babou, ktora ma dost pritahovala...aj sme stravili par noci..ale je to z mojej strany len v tej fyzickej rovine...
a ona mi vypisuje, ze jej chybam..

ta \\\"dialkova\\\" mi zacina klast vazne otazky..ako to myslim, ci to myslim vazne..berie to tak na hranu, bud, alebo..
kedze so dost citlivy, nezvladam to vnutorne...neviem sa s tym vysporiadat..
mam vycitky svedomia..niekedy by som najradsej ukoncil vsetko..a vycistil stol..ale viem, ze to potom budem lutovat.
fakt neviem, ako mam dalej postupovat..dost ma to nici..

nerozhodny

.tej zmeny, dialkovu mam rad svojim sposobom, chcem aby bola stastna..nema to lahke..tiez ma kopec starosti..a vidim, ze ma lubi..aj mi to hovori..nechcem ju spravit nestastnou..

nerozhodny

..sak kto hovori ze som hrdy...keby som to tak poriesil, jaky kamen zo srdca by mi spadol..mam aj inych starosti dost, nielen toto v sebe riesit..

narozhodny

..sak to ze nemam gule.. preto to tu riesim..mam jednu kamaratku, ktora mi povedala, ze to je v poriadku, ze ved ani s jednou nemam hypoteku ani deti..

Maoam

nerozhodny, ty len nemas gule na to ukoncit to a prevziat raz za nieco zodpovednost

jasne, ze 'idealna' pre teba by bola zena, ktora by vyzerala a sexovala ako ta sexualna priatelka a mala charakter tej dialkovej, tak taka kombinacia by sa ti iste super pacila, ale mozno by ta taky kaliber baby jednoducho NECHCEL