Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

dobré rady nad zlato

Príspevok v téme: dobré rady nad zlato
lilaa

Dobrý deň, mám problém , ktorý mi dosť prekáža....po vysadení HAK, sa mi vrátilo akné pred jej používaním som ho tiež mala ale počas užívania sa mi viac menej vytratilo čo je jedno z pozitív používania HAK....ale teraz sa mi vrátilo, aj ked nie je to presne obyčajné akné s bielou hlavičkou a červeným zápalom okolo, skôr to je akoby taký hrbolček , ktorý nie je zapálený možno trošku viac sčervenaný a vstrede je preličina (neviem či som to opísala dobre ale každý asi vie čo myslím.) zvýšila som aj starostilovsť o pleť, aj užívam zinok....nemáte s tým nieto skúsenosti a nejaké dobré rady? možno nejaké detoxikačné kúry? doplnky? alebo babské recepty...nechcem zase do seba tlačiť HAk....dakujem za reakcie....

jankaaaaaaaaa

nepomoze nic, pretoze ide o vyrovnavanie hladiny hormonov. takze jedine co by fakt pomohlo su len hormonalne lieky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

dobré rady nad zlato - Fórum - ZDRAVIE.sk