očkovanie proti rakovine krčka maternice

Príspevok v téme: očkovanie proti rakovine krčka maternice
david23

Ahojte, moja partnerka bola u gynekologičky Sladičekovej a prehovárala ju, aby sa dala zaočkovať, že majú vo februári teraz akciu a blá-blá. Na to jej partnerka povedala, že sme už spolu dlho a že už spolu asi zostaneme, čiže nevidí dôvod na očkovanie, keďže sme si verní. Na čo jej doktorka povedala, že v živote sa stáva všeličo a nemôže vedieť, či ju nebudem podvádzať, že teraz sme zaľúbení, ale čo bude o pár rokov. Že ona nechápe, aké môžu byť ženy v tomto naivné. Je možné, aby gynekologička takto kvôli províziám za očkovanie dávala ženám do hlavy chrobáka? Frajerku by som nikdy nepodviedol(aj keď som už mal milión príležitosti), lebo si ju vážim a ctím si náš vzťah, aby som pre pár okamžikov toto všetko zničil. A ona jej bude rozprávať takéto pič**iny? Taký som bol nasratý, že som tam mal 100 chutí nabehnúť a vynadať jej.

maruska123

moj zlaty, vela doktorov predpisuje len kvoli proviziam..tak preco by ona neprehovarala babu na drahe ockovanie, ked z toho urcite bude nieco mat..farmaceuticky biznis je najvacsi biznis na svete, bohuzial