Chudnutie..

Príspevok v téme: Chudnutie..
elinkaaa

Vedel by ste mi niekto poradit? Potrebujem schudnut lebo pri 173 vazim 87kg ....viem kazdemu hned napadne ze nezer.....ale ja som skor bylinozravec ....slanina,klobasa to vobec nejedavam ....z masa jedavam len prsia , pecivo len tmave aj to len doobeda .....ale vobec neviem schudnut a to aj ked cvicim ...a cvicim tak 3x do tyzdna ...vedel by mi niekto z vas normalne poradit ....ze kde je chyba????....dakujem

elinkaaa

mno ked som tak pribrala tych 15 kg tak to bolo z antikoncepcie ktoru mi predpisla - to mi povtridili dvaja nezavisle na seba doktori s tym ze pre mna na ten vek bola maximalne nevhodna .....teraz beriem znovu ale ta co mam teraz mi nesposobuje vykyv vahy ....stitna??...mno raz mi nasli cystu ale to tak 8 rokov dozadu teraz netusim ....resp. newes mi poradit ci by som mala teda vyhladat dietologa-lekara aby mi pomohol bo ja sa uz normalne ze nenavidim....

elinkaaa

mno prave ked pribrala tych 5 kil som bola doma ....kde mam hafana s ktorym som bola 3-4x denne vonku po 1h prechadzke ......a ja byvam na 5 poschodi a vytahu sa bojim jak cert .....cize domov aj v skole len po schodoch....

smajliQa

a posilovnu vyhod z hlavy,,,, to musi byt pre tvoje zdravie horsie ako plavanie...

inak ako cakat do leta na nejake jazero si neviem predstavit.. ak ti prekaza chlor....

smajliQa

stravujes sa zdravo, v jedle problemnevidim,, skor je problem to, ze mas obmedzeny ten pohyb,,,,
co prechadzky??? tie mozne su, nie?
aj chodei splaujes kaorie,,, ak budes mat vacsi vydaj ako prijem, nie je predsa mozne aby si priberala...

elinkaaa

mno chodila som asi 3 mesiace aj na aquaaeroic kvoli tej platnicke ze nech nie je tak zatazena a potom som aj plavala ....len kvoli tej malej panve je to take ze ked je viac chlorova voda tak mam opat bolesti .....ja uz newem viem ze to vyzera ako vyhovorky .....ale ja fakt newem co uz mam robit ... myslis ze by som skor mala skusit posilku alebo nieco take ???.....ja uz newem ze co .....viem ze dieta nieje riesenie bo priberiem este viac .....

elinkaaa

mno sak o tom viem, citala ...tak som skusila viac a vacsie mnozstvo .....ale z 83 som sa dopracovala na 87 ....a ako ked kukam do zrkadla uz mam ciste zufalstvo ....newem si nijako poradit ....a o to ma to viac hneva ze viem ako som bola natom pred par rokmi ....a teraz som velryba

elinkaaa

len ja mam prasknutu platnicku a mam aj velke bolesti v oblasti malej panvy ....cize taka ta moja zlata hodinka 3x tyzdenne ma vie vysilit tak ze viac nevladzem cvicit .....

maruska123

no dobre tak co jedavas po ine dni? lebo ak sa takto stravujes kazdy den, ako si napisala, tak to je dost podvyziva...a preto nechudnes