Stres , Uzkost , Panika , Depresia , Strach

Príspevok v téme: Stres , Uzkost , Panika , Depresia , Strach
al0ne

dobry den ....

skusim vam nejak opisat moj problem ...

viem ze to vyznie mozno blbo aj sa tak citim ... ale mam neuveritelny strach z prace , z prace na linke , pase alebo nieco take podobne .... ked si len predstavim ze by som mal niekde stat medzi ludmi 8 hodin, 5 dni v tyzdni tak ma zaleje studeny pot ... strasna uzkozt , stahuje mi zaludok , nemozem spavat ... mam chut plakat .. nedavno som skusal pracu v zavode vydrzal som tam 3 dni ani jednu noc som nespal , nejedol ... snazil som sa ale nezvladol som to .. po tom ako som dal vypoved mi spadol obrovsky kamen zo srdca a z celej duse .. jednoducho taku pracu nedokazem robit .. ale potrebujem peniaze , chcem zacat zit .. takto sa to somnou taha uz od konca strednej skoly ... co je cca 3 roky .. nemam ani maturu takze na inu pracu ani pomyslat nemozem .. chcel by som si aspon spravit nejaky kurz ,zivnost ... ale nema ma kto usmernit ... antidepresiva beriem uz od ocovej smrti cca 3 roky ... neviem ci sa nieco take da liecit ...ale mam pocit ze sa s niecim takym nedokazem zmierit ...uz myslim niekedy aj na to najhorsie ... vzdy som chcel pracovat niekde v kancelarii , terene ... ale kedze nemam ani maturitu mozem na nieco take zabudnut ... naozaj uz neviem ako dalej ... to je len malicky urivok .. keby som sa mal rozpisat o vsetkom tak by to tu snad ani nevoslo ... dakujem za kazdu radu ... prajem pekny den

ATIDE/ESMERA

Ahoj, aj ja som bola v takej situácii ako si ty, a to mám maturitu aj Unvierzitu Komenského, a bola som enzamestnaná, prežívala som pocity plné strachu a úzkosti, čo bude ďalej...ale terba to prekonať a ísť ďalej, myslieť pozitívne, sksú si dorobiť matúru a externe aj vysokú, ale vyber si, prosím Ťa, nejaký normálny odbor, nie ako ja :D

marcelina78

BEZ STRACHU popis prosim blizsie, ktory Balint, Petrik co robi regresy, alebo ten liecitel ? Ako ti pomohol, kolko to trvalo, ake stavy si mala, cim si trpela?

kail

nesuhlas vobec nic nepomozu len ta to dodrbe vlasne skusenosti neber nic musis behat a ist do situacii proti hlave.aj ked to nejde nekedi

xenna

Ja som mala taký istý problém,presne to isté a aj iné,hlavne s tou prácou to mám doteraz.Ale ja mám 36 rokov,ty si velmi mladý asi ešte,chod k lekárovy AD ti pomôžu.Viem že tu vela ludí bude riešiť Ad-éčka,budú aj totálny odporcovia že to nemáš brať atd...na to nebudem už ani reagovať,len ti jedno poviem skús a z najhoršieho ťa dostanú.

J111

Vsak nastupis do prace a budes pracovat, jednoduche. Ak s tym budes mat alebo mas problem, tak pracovat moct nebudes a budes to musiet nejako riesit, pravdepodobne cez konzultacie so psychologom alebo psychiatrom. Nic nenormalne
Podla mna by si to mal riesit s niekym, kto je na to kompetentny. Tu to asi nevyriesis.

al0ne

nemyslim si ze si to namyslam ... uz to trva nejaky rok ... okolie , rodina , priatelia na mna tlacia z kazdej strany ... ale ja mam obrovsky strach ... kiez by som si nasiel nieco kludnejsie ... kludne by som bol ochotny niekomu davat aj polovicu vyplaty :/

J111

Vsetko si si len namyslel a teraz riesis to, co si si namyslel. Trochu si sa podla mna zamotal, tak to neber az tak vazne.