Tragus piercing

biancaaaa

Ja som si oba nechala prepichnut oba s v Brusseli v jednom profesionalnom shope. Dokopy to trvalo asi 1 obe uši aj s pripravou. Očividne to robil profesional a na tom fost zalezi- podla toho sa odvija aj priebeh hojenia. ja som ziadne problemy nemala a som velmi spokojna uz to bude skoro 1 rok co ich mam prepichnute

anmarie

zdravim chcem sa spýtať viete mi povedat ci ten tragus mi vedia niekde aj nastrelit nie len prepichnut?prepichnut si to nechcem dat...dakujem za odpoved

Revo

Takže mám tragus už skoro 3 týždne :) mám to zahojene vôbec mi to neopuchlo ani nezacervenalo ale to je asi u každého individuálne ,prepichovat som si ho dala v štúdiu na obchodnej ulici v meste :) prístup pani bol veľmi milý , všetko to prebiehalo rýchlo lahla som si na lehátko pani zobrala fixku naznačila mi dierku pýtala sa či je to dobré zobrala kliešte uchytila a v sekunde prepichla :) mňa osobne to nebolelo ale trošku postipkavalo a bol to taký nepríjemný pocit hlavne keď mi davala do dierky náušnicu.Teraz sú od prepichovania už skoro 3 týždne a všetko v pohode a kľudne už aj spávať na tom môžem :) odporúčam ;)

Kačica

Mám kamarátku riadne študovanú piercerku ktorá veľmi neodporúča na dezinfekciu používať lieh ani iné prípravky s obsahom alkoholu nakoľko lieh vysúša tkanivo a to spôsobuje pomalšie hojenie rán...lepšie je antibakteriálne mydlo....ale to len tak btw..

michelle1993

niektoré riadne blbosti píšete,.. spať na tom uchu, kde je tragus je po zahojení samozrejmosťou,.. mám ho už dva roky, prepich nebolel, stálo ma to 5€ v KE a hojenie tak isto v poho,..

Kikuš112

Tak dneska som si bola dať urobiť tragus. Keďže dneska mám meniny mala som to ako darček od mojej tety. Bola som v nitre v pinku. Robila mi to úžasná a príjemná baba. Ďakujem jej. Nebolelo to vôbec. Keďže v uchu mám veľa dierok (nastrelovaných). Kúpila som si aj vodičku na dezinfekciu za 1.50€ a celé ma to aj so šperkom vyšlo 27€ :) .. keď mi tam pichla tú ihlu to bolo ako keby mi tam pichla včela to bolo v pohode len potom keď tam dávala tú náušnicu to bolo trochu nepríjemné ale inak to nebolelo. S výsledkom som veľmi spokojná :* ♥ výsledok www.facebook.com

Kikuš112

*wiks* kde si si to bola dať robiť?
Ja idem nato zajtra.
V ľavom uchu mám 2 dierky a jednu úplne hore.
V pravom uchu mám 4 dierky a jednu úplne hore.
Všetky dierky mám nastrelené.
Aj zajtra si to idem dať nastreliť :).
Nebojím sa veľmi sa mi to páči.
Len sa chcem spýtať čím ste si to potom čistili?
Alpou alebo ste si niečo kúpili špeciálne v lekárni?

mnamka257

ja mam cartilage piercing a strasne sa mi to paci, nemam s tym nejake negativne skusenosti, pri nastrelovani to ani tak neboli, ale potom je to na dotyk dost citlive asi tak 3 mesiace, niekedy ze vraj az pol roka, u mna to boli tie 3-4 mesiace. kazdopadne si to daj spravit v kvalitnom a spolahlivom salone