Dr.Molnar

antimolnar

naozaj velmi nerad pisem tieto riadky, lebo sa mi hnusi niekoho posudzovat, ale zase na druhej strane nechcem ani aby niekto naletel tomuto ksichtovi tak ako som to urobil pred nejakym casom ja.
to sa ani neda slovami povedat, co je toto za osobu. jedine, co ho zaujima, su peniaze, nevyzna sa vobec v nicom, je to podvodnik a predovsetkym psychopat. to nakoniec sa mi zdalo hned ako som ho uvidel, len som bol vtedy v takej situacii, ze som chcel verit. poslal mi balik s liekmi, kedze nie som z kosic, ten balik bol za dvadsat tisic! v baliku boli vitaminy, kvapky joalis a vselijake doplnky a homeopatika. piate cez deviate. mal som to vsetko uzivat kazdy den, no bolo mi jasne, ze som naletel. potom som pisal do firmy joalis do ciech, lebo som hladal nejaky zachytny bod, na koho sa obratit, kedze on je vraj poradca firmy joalis. a prisiel mi od nich mail, ze oni sa od jeho cinnosti distancuju. potom som zistil, ze tam pisali aj ini a tiez im toto odpisali. nerozumiem len jednemu: ako je mozne, ze toto individuum figuruje ako poradca firmy, ktora sa od neho distancuje. kedze firma je v cechach, mozno nechcu kafrat do slovenskych zalezitosti a asi im tiez ide hlavne o predaj svojich liekov, ale kazdopadne sa o nom vyjadruju s despektom. comu sa vobec necudujem, ved za joalisom stoji mudr. jonas a to bol psychiater, tak mu musi byt zrejme co je molnar zac. pozor na neho, pridete iba o peniaze. on kazdemu vyklada, ze ho vytiahol hrobarovi z lopaty, kolko vraj uz rakovin vyliecil a taketo vtakoviny. mne je zle uz len pri zmienke o jeho mene.