Sexom s inymi si dokazujem ze som pritazliva aj pre inych a nemam vycitky

Príspevok v téme: Sexom s inymi si dokazujem ze som pritazliva aj pre inych a nemam vycitky
michaela 505

Mam uz 3roky priatela,je mily,uzasny,zniesol by mi modre z neba,sex s nim je uzasny,ako aj on sam! Strasne ho milujem a viem ze aj on mna a dokazuje mi to kazdym dnom viac a viac.,nikdy ho nechcem stratit. Ale ked mam prilezitost,vyspim sa s kazdym ktory ma co i len trosku pritahuje. Sexom s inymi si dokazujem ze som pritazliva aj pre inych a vobec z toho nemam vycitky. Co mam robit? Je to normalne? Alebo som jedina?Poradte mi. Dakujem,vazne mi to pomoze!.

michelllllly

moj nazor na to je taky,ze ty toho tvojho chalana uz nelubis.si s nim len zo zvyku.a myslis si ze sex s inym to nejak zmeni.mozno je taam problem aj taky ze vam to neklape v posteli a preto hladas inu spolocnost.
takze ak chces spavat s niekym inym skonci to s chalanom,pretoze ked na to pride moc poteseny asi nebude...

natalia123

Urcite to je cele koko*ina vymyslena, lebo nemoze existovat niekto taky primitivny, a aj keby existoval to cele je napisane az prilis provokacne...a hlavne nikdy by sa ta zena nespytala ci to je normalne :D

krava

takéto šteky rozbijaju stastne vztahy a koketuju s chlapmi a oni potom nevedia čo so sebou bodaj by daku pliagu taketo opice na seba nachytali omotaju si dobrých chlapov ktorý im znesu modre zneba.. a robia zlobu tfuj ..! že sa nehanbiš

tako

Ani by ste neverili kolko žien je takých.Nechcem byť hrubý ale nie je to o pocite menejcennosti...je to syndrom kurvy

sweater*

uprimne chudak chalan, vazne... este od teba dostane nejaky bordel... myslim ze nikto si nezasluzi aby sa k nemu spraval clovek ktoreho lubi (predpokladam) ako sa spravas ty k nemu..

hlas

Keď nemáš výčitky, tak s čím ti akože máme pomôcť? Neviem či si uťahuješ príspevkom, alebo ho myslíš vážne, ak to myslíš vážne, tak je mi ľúto teba a hlavne tvojho chalana. Môže si tu každý písať čo chce, jedna šľapka druhú podrží predsa, tak ako vrana k vrane sadá :) ale je na vás aj niečo pozitívne, aspoň chalani majú kde zasúvať :D

Mrska Silvuska

bibisa-preco by hned mala byt k...a?
hod kamenom, kto si bez viny?
nie je jedina, ani prva, ani posledna...dokonca nie je jedina, co nema vycitky...a je pravda, ze pokial by bola spokojna sama so sebou,nerobi to. to neznamena ju hned odsudit...neklame Vam, klame partnerovi, ale v prvom rade sama SEBE a sama SEBA...
mila Michaela, treba najst samu seba, plus vlastne sebavedomie, a zacat si vazit v prvom rade sama seba, a svojho partnera. Preto nie, toto nie je normalne, co robis.