mam frajera viac ako dva roky, som strasne ziarliva

Príspevok v téme: mam frajera viac ako dva roky, som strasne ziarliva
hviezdicka88

Ahojte, mam frajera viac ako dva roky, som strasne ziarliva a dost sa koli tomu hadame, vadi mu aj to ze mu kontrolujem telefon, fb, a vobec vsetko chcem vediet... Vadi mi aj to ze sa rozprava s mojimi alebo jeho kamaratmi a nevenuje sa iba mne. Bojim sa ze ho stratim, strasne ho milujem, par krat som rozmyslala uz aj nad tym ze vysadim antikoncepciu aby o tom nevedel a chcela by som zostat tehotna, len aby som mala ístotu, aby som mala istotu, ze sa so mnou nerozide. Je to normalne? Aky mate na to nazor?

ellyy

mas nejaky dovod mu neverit, ze mu kontrolujes FB aj vsetko? Uz sa niekedy stalo, ze ta klamal, bol ti neverny alebo podobne? Vztah je predovsetkym o tom, ze mu mas doverovat, ma mat urcitu volnost, ty mas svoj priestor a on ma svoj priestor do ktoreho si nevstupujete. Ja som priatelovi nikdy nic nekontrolovala a ani to nemam v plane! Podla mna mas nejaky psychicky problem, ktory by si mala zacat riesit ak ho nechces stratit, inac si najde inu

Xill

som natom rovnako niesom tým pyšna ale mne pomaha to že ho podvadzam samu seba ujistujem že vždy budem nadvecou je to krute prenho ale ja žiarlim chorobne a žere mit o hlavu .. mam zvlaštne stavy partnera si nažim odcudzit aby mi nanom menej zaležalo ale všetko ej dočasne.. som snim vyše 2 rokou a stále sa mi menia nalady raz choroba potom trošku klud

babl

To za tu ziarlivku je o kamaratke ...chceli sme vediet ake mate na to nazori...a to druhe je fakt problem kt. Trapi moju kamaratku...

slnecnica

také to číselko, ktoré je pod tvojím nickom sa volá IP adresa a je veľmi divné, že hviezdicka, babl a aj michaela ju majú rovnakú:-)

issso

Choď sa liečiť,lebo raz Ťa tak zmláti,že sa z toho pos...eš!
Ja by som sa z Tebou hneď rozišiel! Zober si trpazlika zo záhradky a daj do postele!!!! Čuča jedna,že sa nehanbíš!