ako sa vybavuje odborna pomoc???

Príspevok v téme: ako sa vybavuje odborna pomoc???
blake

ahojte :) som bulimicka uz asi 5 rokov a konecne toho mam pokrk.. a do teraz som si myslela, ze to zvladnem sama, ale uz mi je jasne, ze sama to dotiahnem len do hrobu.
dlho som bojovala s mojou "hrdostou" , kym som si priznala, ze potrebujem pomoc, ale problem je v tom, ze netusim AKO ju ziskat..
prosim vas, aky je postup , ked chcem chodit k psychologovi? a poznate v Nitre nejakeho dobreho? za sedenia sa plati, alebo su zadarmo? potrebujem aj nejake "odporucanie" od obvodneho lekara alebo ako to cele prebieha?
ja viem, ze som ako stratene male decko v tomto, ale tieto vybavovacky su uplne najhorsie.. aj ked, najtazsie bolo rozhodnut sa, teraz sa len nenechat odradit tym, ze vlastne netusim co mam robit :D alebo za kym ist..
dakujem vam vsetkym vopred :)

spongbobka

blake, ja tiež uvažujem nad odbornou pomocou, tiež bulímia, tiež v Nitre. Ak si na niečo narazila, dáš mi, prosím, vedieť? A mňa ešte zaujíma, či budem mať toto aj v zdravotnej karte. Ja viem, že je to možno banálne, ale nechcem to tam mať.

patrícia19

Nepotrebuješ odporučenie, neplatí sa, určite skús vyhladať nejakú pomoc..ja chodím do BA a som velmi spokojn..