Bez chuti na sex so svojím priateľom

Príspevok v téme: Bez chuti na sex so svojím priateľom
cica987

Zdravím. So svojím priateľom sme spolu rok a 8 mesiacov.. Zo začiatku bolo všetko perfektné. Dokázali sme sa milovať aj niekoľko krát do dňa. Avšak už dlhší čas to tak nieje. Vonkoncom nemám chuť na sex. Brala som antikoncepciu, myslela som že keď ju vysadím, tak opäť začnem mať na to chuť. Avšak nestalo sa tak. Už sú to minimálne 3 mesiace, ak nie viac. Stále sa len vyhováram, vyhýbam sa sexu, vidím že to môjho priateľa trápi. Ešte dupľom k tomu, že spolu bývame. Zo začiatku stále začínal on.. začal sa mojkať, avšak ja som ho stále odbila. Teraz už s tým ani nezačína. Nič mi nevyčíta, ale vidím že ho to trápi. Chcela by som to zmeniť, ale neviem ako. Jednoducho keď si na sex pomyslím, začne ma bolieť hlava, som unavená.. :-( Nemáte nejaké rady ako to napraviť?? niečo, čím by sa dala prinavrátiť chuť na sex?? nejaké prostriedky??

alenka_maxova

nepises, co tomu predchadzalo...Mala si daky uraz, chorobu, stres v praci? Lebo pokial viem, chut na sex ti nezmizne len tak bez priciny...Takze najprv sa zamysli, co bolo spustacom. Treba si vycistit hlavu od vsetkeho a potom skusat najprv jemne maznanie, pozorovat, co to s tebou robi a podobne