odpanenie

Príspevok v téme: odpanenie
zuzka22

ahojte, potrebujem radu. mam 19 a som este panna,mam priatela s ktorym by som sa chcela uz aj milovat ale bojim sa krvacania pri pretrhnuti blany. Viem ze sa to vyskytuje len u niektorych dievcat ale co ked to budem prave ja. Ako to je vlastne s tym? Zostane po mne napr. na posteli aj nejaka skvrna, alebo bude on od krvy?

ivora

Neboj sa, tej krvi nie je vela. Z mojich kamaratok tusim ani jedna nekrvacala, ale zato ja ano. Aj ma to riadne bolelo, miestami som si uz myslela, ze sa na to vykaslem, lebo to tam vobec neslo :))) No ale potom zrazu sa posunul nizsie a nieco tam ako keby "ruplo" a uz to aj bolo. Hned som pocitila, ze nieco zo mna tecie, aj som sa zlakla, ci toho nebude moc, ale bola to pohoda. Tej krvi bolo trochu na kondome a trochu takeho krvaveho na spodnom bradle, co som doma vyprala na druhy den...no a podla mna sa nemusis bat, ze zakrvavis plachtu, ale ked si si neni ista, dajte si este daco pod seba.

markone

Neboj sa. Ale radšej si priprav 50 litrovú bandasku a handru, pretože to budú potoky krvy. Vydela si film Texasský masaker motorovou pílou? Má to podobný priebeh.

Hviezdicka

zuzka22 nestresuj, ono to neni vela krvicky:) nam po prvy krat ostalo troska krvicky na kondome a potom ked som sa obliekla thak som mala troska na nohavickach, ale to iba trocha, ze mi nepreslo na nohavice... potom neskor som si dala intimku.. aj na druhy den zo mna troska vyslo ;)) ale neboj :))

brum

tak sa nemilujte u nich ale u vas. a ked uz inac nejde...tak si dajte uterak...neboj, nevykrvacas, urcite to nebude tolko, ako pri kramoch

zuzka22

No ved to, a ked by sme sa milovali u nich tak mu tam zaseriem celu postel a co potom? Ved to je trapas. Ked to tak jeho mama potom uvidi.

brum

cica, co riesis? ked ho lubis a chces to, tak sa nemas coho bat. a k tej krvi...ako u koho. u mna prvykrat zostala malinka skvrnka na nohavickach. ale vtedy sme to nedokoncili, mozno preto tak malo. Adruhykrat bol od toho na posteli flak. bolelo to, ale dalo sa vydrzat. tot vsio