Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

eee

Ahojte lásky moje virtuálne:-) Málo chodím pred pc,lebo keď mám konečne čas alebo chuť tak ma už bolí tá moja nepodarená lopatka a držať myš ma ubíja...ale myslím na vás denne...dúfam,že to cítite.:-)
Inak sa mám v podstate fajn,ako sa aj inak dá v chrípkovom období. Bola som hrdinka,že mňa to obíde a už druhý deň mi je na figu.Ale cítim,že zajtra už bude dobre a ak nie,tak to vyspím.Posielam pusinky všetkým okoloidúcim!(.)

deeee

Ahooooooj ludkovia,
chcem sa eln pochvalit....rozkvitol mi kaktusik, ktory uz vyzeral, ze pojde do kosa :o))))) Pekne sa o neho staram a on sa mi odvdacil.
Inak doma prerabame byt a som uz uuuuuplne mimo a buduci tyzden sa uz dufam prestahujeme s Reem do nasho prveho spolocneho bytiku (aj ked je len prenajaty). Chybate mi a aj ked sem uz vela nechodim, casto na vas myslim.
Pani Panika by sa mohla ukazat, asi tiez potrebujem jej sluzby. Ale ja jej poslem maila raz, ked budem mat cas.
papa
LV

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk