Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

deeee

Ahooooooj ludkovia,
chcem sa eln pochvalit....rozkvitol mi kaktusik, ktory uz vyzeral, ze pojde do kosa :o))))) Pekne sa o neho staram a on sa mi odvdacil.
Inak doma prerabame byt a som uz uuuuuplne mimo a buduci tyzden sa uz dufam prestahujeme s Reem do nasho prveho spolocneho bytiku (aj ked je len prenajaty). Chybate mi a aj ked sem uz vela nechodim, casto na vas myslim.
Pani Panika by sa mohla ukazat, asi tiez potrebujem jej sluzby. Ale ja jej poslem maila raz, ked budem mat cas.
papa
LV

gia

Dobrý deň, viem, že ste tu taká malá komunita a snáď mi budete vedieť poradiť. Neviem, či je to možné, ale nedali by ste mi kontakt na tú pani s nickom panika? Potrebovala by som sa s ňou spojiť a neviem ako. Alebo tu mám nechať svoju mailovú adresu ? Ďakujem

ethel

Predchvílou dávali taký smutný film o chorej na rakovinu tak som sa pri tom vyrevala a išla vyvenčiť svojho netopierika...a prišla som na to,že je dnes nádherná obloha!Ten mesiac,hviezdy,kde-tu obláčik...potom neviem prečo som začala rozmýšlať nad tým,že akú pesničku by som si vybrala na vlastný pohreb,že či to napísať už teraz,alebo to nechať na náhodný výber svojim príbuzným....možno ma to napadlo kôli tomu filmu a asi aj preto,že behom mesiaca som bola na dvoch pohreboch a vdy tam buchli pieseň,ktorá sa mi zdala nevhodná.A viem aj to,že nechcem mať na pohrebe farára,lebo posledný pohreb bol pochovávanie Jána a pán farár zdôraznil ako sa lúči s bratom Jozefom....to ma nahnevalo a zároveň-zase na zamyslenie,že ako mne skomolia meno,ktoré je aj tak dosť otrasné....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk