Chcem si umyť ruky

katty19

a šakti? neozvala som sa ti, mám problém, ešte chvíľočku, nič delikátne, ale teším sa na náš rozhovor:) bože, dievča, si krásne stvorenie, netráp sa, mám ťa rada:)

katty19

nie pre nás, ale pre toho, kto sa trápi? chcem tomu veriť, predsa sme na trápenie viacerí a potom by mohol prísť ten pokoj, čo povieš?

katty19

a je tu ethelka, ahoj etka:) počuj, prečo je smútok taký súdržný? ja viem, len sa tak pýtam, lebo cítime a trápi nás to, ale aj tak... nedá sa prevrátiť? nedajú sa slzy smútku premeniť na pokoj v duši? len tak? trebárs dobrotou?

katty19

:(
prečo ste také smutné?
pančitka má problém, ani neviem aký, ale má, ale to viete, súdržnosť je krásna, trápime sa, keď priateľ trpí, ale trocha musíme myslieť aj na seba, skutočne, netrápte sa

ethel

Shaktulka,teba som si prečítala pomaly aby som všetko precítila čo cítiš ty.nemáš pravdu,keď píšeš,že si tu nie vítaná.Je to náš kruh a som si istá,že každý kto v tomto našom kruhu je a bol ťa radí medzi nás.Keby si sem nepatrila,tak by už tento kruh nebol kruhom.Je zvláštne ako sme sa tu stretli ,každý so svojim životom a uvedomiť si treba aj to,kolko je to už rokov čo sa poznáme! Rátali ste to niekto?Ja áno.A to ma stále pritiahne nakuknúť,lebo aj napriek tomu,že to je virtuálne priatelstvo,stále trvá.Tie vzťahy medzi nami sú a budú aj keď sem prestaneme chodiť!Neviem to vysvetliť čo cítim ku každému z vás,ale som šťastná,že som vás spoznala a stále poznám.
Akurát včera som sa rozprávala s manželom o priatelstve-kamarátstve...vzniklo to preto,lebo sa mi ozvala kamarátka(nazvem ju tak,lebo ju poznám dákych 17 rokov) a povedala mi,že chce prísť na kávu,len tak podebatiť,lebo sme vraj prepojené.Táto veta ma prekvapila,lebo 17 rokov to nedala najavo.A vtedy som si uvedomila,že aj napriek tomu,že ju denne stretnem na ulici neťahá ma to tak ako keď sa stretnem s niekým z vás! Aj keď to nie je každý deň.Pri vás cítim pokoj a radosť,že vás poznám.Potešia ma aj smsky od niektorých z vás(nebudem konkretizovať),lebo tie smsky prídu vždy tak úžasne nečakane a tak neskutočne potešia nech sú o čomkolvek.A vtedy si uvedomím,že ste stále tu!
Naše kamarátstvo si vážim hlavne preto,že nie je o tomto: ahoj,ako sa máš...počuj potrebujem vybaviť,....
A v podstate ten kto sa mi ozve s touto vetou vôbec nie je zvedavý ako sa naozaj mám,len zo zotrvačnosti to vysloví a vlastne sa ozve len preto,lebo niečo potrebuje a pritom sa roky neozve....Chápem,že to môže byť spôsobené aj tým,že tí ludia vedia,že im človek pomôže.Ale vy,čo ste tu,vy sa naozaj zaujímate o to čo človek cíti,poradíte,vypočujete,ozvete sa,lebo vám niekto chýba....nie preto,lebo potrebujete vybaviť,požičať,.....Tak pre toto si vás skutočne vážim a vážiť budem!

ethel

Pančitka moja,mne je zle z toho čo si napísala:-(((Dnes si to už asi neprečítaš a sms ti teraz večer už písať nebudem a ani volať,lebo neviem či o takomto pozdnom čase ešte môžem.Ale keby si sem náhodou urobila kuk tak ráno ti zavolám hneď ako otvorím oči!! LŤV!

SHAKTI

zdravim, tak zhruba po mesiaci..etkina webka zlyhala bola som totalne bez netu takze som nekukala, ale za ten cas som vymalovala cely nas velky dom- rucne- stetcom- je krasny farebny. Takze vzdy je nieco zle na nieco dobre.
Panci, ja sa tak citim uz velmi davno, nenazvala by som to slovom zlodej..
jednoducho mam pocit, ked napisem...neviem potom sa pytam sama seba preco to robim, bijem si hlavu o stenu na co to robim? pretoze mam pocit a ten pocit mam uz velmi davno a mozte napisat co chcete, jednoducho tu v srdci sa to zmenilo, mam pocit ze o to aj tak nik nestoji, ze tu uz ma proste nema nik rad, nik mi neveri atd. Nemyslim ze to moze cokolvek zmenit. Lubila som vas- velmi a stale kdesi hlboko je to tak ale je to uz ine- opisem to tak- ze sa vas jednoducho bojim lubit. Zrada boli a potom sa pred tym clovekom jednoducho uzavriete, davate si na neho pozor, postavite mur a uz tu lasku nedate najavo ale ju hlboko zaborite do seba.
Tak ako vo svojej rodine aj tu sa citim ako cierna ovca, nevitany host. Chyba je vzdy na dvoch stranach alebo na viacerych a i ked povieme cosi ine, verte ze to tak je, vzdy nesieme na vsetko aj my podiel viny.
Ak myslis mna panci, tak mne nevadis, a vies kolkym vadim ja? a napriek tomu sem chodim ale skutocne neviem preco..
Nechcem aby sa o mna niekto bal..ine ma nenapada. Pretoze ked nenapisem mam pocit viny, nechcem aby ste si mysleli ze je to moj sposob psych. vydierania, ale ja sa skutocne neviem "hlasit". Naozaj som to nikdy nerobila, nehovorila kde idem, s kym a kedy pridem. To by ste museli so mnou zit aby ste vedeli ze som proste taka, nie je za tym nic ine.
Nemam sa dobre, riesim milion problemov. Mam hrozny pocit z tohto sveta, pocit, ze na tomto svete uz nie je ziadne dobre. Kazdy vas chce iba odrbat, osklbat o peniaze, ludia nemaju chrbtovu kost a nik uz nehladi na druheho iba sam na seba. Neviem v tom zit, nie som anjel ale neviem zit v takomto svete. Je mi z toho zle a som uz z toho unavena, z vacneho handrkovania sa, odpisovania na staznosti a na odpovede na odpovede na staznosti a chodenia po uradoch a studovania zakonov.. Je mi smutno, pretoze by tu mal byt niekto kto je povazovany za hlavu rodiny, on by to mal riesit, chranit nas... Ale nie je a robim to ja :-( hoci nedokazem ochranit ani samu seba, branim svoju rodinu a svoj majetok do posledneho dychu..len uz dochadza. Zeny, nadavate na muzov, ale nech su akykolvek, vazte si ich, pretoze zivot bez chlapa je neskutocne tazky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-((
Kazdy si o vas obtiera huby, lebo sa vas nema kto zastat, kazdy si na vas dovoli, lebo vas nema kto ochranit...
Akokolvek sa panci rozhodnes, budem cakat, na tuk, ze si ok, alebo na mail ci na sms, aj ked asi si ma uz vytrela..proste sa drz, kazdy jeden z vas, dakujem katuske ze napisala ako zije, este ma zaujima co skola a praca?
a zdravim aj ostatnych. Panci ja som sa vyrovnala s tym, ze niektorim je fuk, ze sa o nich bojime, vies, prave oni to pouzivaju ako psych. vydieranie a tesi ich to. Ja napriek tomu ze tu nie som uz davno vitana a citim sa..ako som uz napisala- napisem.
Tak zatial...
LV

katty19

pančitka, oooooooooooooo:(((
no fasa, ale ja tomu aj tak nejako neverím, a čas plynie, a plynie... neboj sa, to bude dobrééé:)

panča

ahojte..premyslam nad tym uz niekolko dni a neviem, ci je to spravne, pretoze urcite veci su nezvratne...ako osud :(.No vzdy, ked otvorim zdravie, citim sa ako zlodej, tak zrejme nastal cas....neviem, ako to dopisem, pretoze uz teraz cez slzy nevidim, ale jednoducho nemozem chodit niekde, kde niekomu vadim a na druhej strane nechcem byt ako niektori, ktori odisli a vobec ich netrapi, ze sa tu o nich bojime....tak toto bude na niekolko tabliet horcika...chcem sa Vam vsetkym podakovat, za to- ze ste pri mne stali v najtazsich chvilach mojho zivota. Vam to mozno tak neprislo, ale ja viem, kolko energie bolo treba na to , aby som vstala z postele a vladala som zit...vsetku som dostala od Vas a vzdy, ked som nevladala, boli ste tu Vy, aby ste ma znovu postavili na nohy...niektori z Vas poznaju moje najcernejsie tajomstva....neviem si predstavit, ze prisiel koniec, pretoze ak vynecham svoje deti, ste Vy to najcejnejsie v mojom zivote..napriek tomu, ze prave kvoli cloveku, kvoli ktoremu som tu zostala sa citim ako parazit, chcem, aby ste vedeli, ze Vas lubim a vzdy lubit budem...neviem, ci to prekonam a nieškedy sem nakuknem, ale teraz sa na to necitim. LUBIM VAS A CHCEM, ABY STE VEDELI, ZE STE TI NAJUZASNEJSI (najsamfasa) LUDIA, KTORYCH SOM V ZIVOTE SPOZNALA.♥,pančita PSD : nedari sa mi napisat Etke mail, tak ak budes mat cas, prezvon ma. Mail aj telefon mam stale ten isty...posledne pridaj...neskutocne to boli....

ethel

Samko,čo ťa tak pobavilo?:-) hmmm?
a kde sa nám Pančulka túla? Shaktulka viem,že tu v podstate je a sleduje ma:-)lebo ma lúbi a ja ju:-Dkuk