Chcem si umyť ruky

gomez

Ahoj torpéda. Ja Vás nestíham. Ani časovo, ani mentálne. Niejaký mám zastaralý procesor.
...leda, že by tú prvotnú bolesť nebolo cítiť cez tie ďaľšie. Teda, čas by to pomaly mohol vyliečiť. No, neviem či takto, ale asi približne možno...

lilith

Shakti aj ja som dlho čakal na to,kedy budem normálne žit,a dočkala som sa...aj ty sa dočkáš,ved som Ti to sľúbila!!

mamca

Si normálna a žiješ normálne.Tak,ako vnímaš svoje doterajšie skúsenosti.Zmena skúseností alebo zmena pohľadu mení prežívanie.Keď zmeníš jedno,podmieni to zmenu druhého.Chybou býva,že sa náhlime a myslíme si,že obidvoje musí prísť naraz.

SHAKTI

dakujem lilith-ka..velmi dakujem!! a mam ta rada,aj ked si cervena a vrdzgas :-)

mamca :-DDDDDD kym som pochopila..to nechod na mna s takymi mudrymi vecami a este v cudzom jazyku!!! :-DD ale dobre to bolo,velice dobreeeeeeeee :-)

len tam vnutri ma cosi strasne zerie,nie zerie ako hneva,ale doslovne ma to zerie..nici..alebo ako to nazvat..strasna bolest ako ked vam srdce niekto pevne,silno stlaca a nechce pustit..
kedy ja budem normalna a zit normalne??
toť otázečka :-D