Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

gomez

:)))))) SHAKTI, to s tým predstieraním mám pochopiť ako: "stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou"?:))))))))))))))))))))))))) no neviem, či som si to teraz so shakti nerozhádzal. Toto ma asi vyjde draho:))))

gomez

Samko, idem s tebou. Netrpím závraťami a ocením kvalitu. Ber vrecia, nech nazberáme čo najviac:))))))))))))))))))))))))

gomez

ĆO TOTO BOLO ZA NOOOOOC!!!:)))))) Ten vietor sa točil len nad čarodejnicami:)) U nás bolo celkom pekne. Dokonca teplúčko. O 22:00 som pozrel na teplomer a bolo 17 C°.
Ale vidím, že v noci sa aj tu oteplilo:))))

SHAKTI

jaaaaaaaaaj to si ten sex....co ma strazi?
:-)) zeleny anjel strazny :-DD

neviem preco mna vsetci chlapi chcu bit po holej :-DDDDDDDDDD chlapci chlapci,na to by ste ma museli skutocne najprv chytit!!
:-DDD beeeeee

SHAKTI

"ŽENY SÚ AKO JABLKÁ NA STROMOCH.
TIE NAJLEPŠIE SÚ NA VRCHOLE STROMU.
VAČŠINA MUŽOV NESIAHA PO TÝCH DOBRÝCH,PRETOŽE SA BOJA,ŽE BY MOHLI SPADNÚŤ A UBLÍŽIŤ SI.MIESTO TOHO NIEKEDY POZBIERAJÚ JABLKÁ ZO ZEME,KTORÉ SÍCE NIE SÚ TAKÉ DOBRÉ,ALE SÚ BEZPEČNÉ.
JABLKÁ NA VRCHOLCI STROMU SI MYSLIA,ŽE S NIMI NIE JE NIEČO V PORIADKU,HOCI V SKUTOČNOSTI SÚ ÚŽASNÉ!!!!
POTREBUJÚ LEN POČKAŤ,AŽ NAOKOLO POJDE TEN SPRÁVNY CHLAP,KTORÝ SI TRÚFNE VYŠPLHAŤ SA AŽ NA VRCHOL STROMU!"

Ja dodávam....
"......ČO KEĎ NEPOJDE??? AK BUDÚ DLHO čAKAŤ ZHNIJÚ,OPADAJÚ,STRATIA SVOJU HODNOTU,SVOJU VÝNIMOČNOSŤ !"

a este som nasla jednu velmi peknu,mudru a dolezitu veticku...vsetko je to o sebelaske....hra podvedomia,ktora zazracne funguje,to je aj pre mojich introvertov :-) ak nakuknu..

PREDSTIERAJ,ŽE TO SI,AŽ KÝM SA TÝM NESTANEŠ !!!

funguje to...to ako vnimame sami seba,tak nas vnimaju aj ini....
ked nic neriesim,pripadam si pekna,usmievam sa-zazracne to pritahuje ludi a este zazracnejsie muzov :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk