Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ano...smrt a bolest otvara oci a bohuzial to zle z nas robi lepsich ludi..
kazdy by mal po sebe cosi zanechat! a ak pomoze aspon jednemu jedinemu cloveku, zasluzil si svoj zivot,lebo nie sme tu iba tak..

lilith

vieš ked som mala asi 12 rokov,niečo sa mi stalo....a od vtedy som možno trošku iná,ako hovorí moja kámoška "zvlášta"

lilith

no Emila:-DD,toršku sa zasmeješ,takú bezmocnost poznám,ked mi pred očami umrel človek,a ja som už nedokázala nič urobit...

SHAKTI

oci su branou do duse..vidis dusou ludom do duse..vzacna schopnost..ja mam inu a na to potrebujem objatie :-)maju to iba zeny-bozske oko sa to vola a mne ho niekto otvoril..

SHAKTI

jeeej poslala si mi chlapa?? Emila?? :-))
dufam,ze neni pokrytec!! :-)
vdaka...niekedy je toho zla a bolesti okolo na mna prilis vela..zlo sa ma bytostne dotyka,keby nie,nedokazem nikomu pomoct..len niekedy sa clovek citi strasne bezmocny!!
vtedy potrebujem vidiet aspon kustok dobra na tomto svete,nadej..
ty si bola tym dobrom a nadejou..
si dobry clovek lilith a nezalezi na tom ako vyzeras..
dobru..

lilith

ani nie,bola som fajčit,vieš ja neviem tak písat ako,ale za to viem rozprávat,a lepšie sa mi rozpráva ,a vela záleží od toho ako sa človek tvári ak je stále zamračený aj ludí odpudzuje...pretože živý v sebe akýsi hnev,mne sa stačí človeku pozriet do očí...mám taký neaký senzor na ludí,jednoducho ak neaký človek má v sebe niečo špatné,ja s ním nedokážem komunikovat,normálne od neho utečiem,inak poslala som ti takého srandovného emila

SHAKTI

tak ze pozdravujem kolegu!! :-)
vies...denno-denne vidim trpiet,citam ako trpia,vidis a hlavne citis ich bolest a v podstate aj svoju,lebo sa to dotyka osobne aj mna...vidis to,citis..
citim sa tak bezmocna..
nikdy som cloveka nesudila podla obalu,lebo obal sa raz moze poskodit a nezostane nic..
ono to totiz zacina uz vo vychove..hlavne ide o to,ze muz si zenu nevazi,neberie ju ako rovnocenneho partnera..kolko je takych chlapov,co si vyberu po svojom boku nadheru,to neni laska-dvihanie ega,ukazovanie svetu Aha ja na to mam!!Ta zena ani ziadna ina pre nich neznamena nic..
Ale zas poznam chvalabohu aj normalnych!!
Kedysi mi jedna pani dr.uzasna osoba povedala jednu vec...(skoro som povedala svoje meno:-DDD ) ty uplne inak vyzeras a posobis ked sa usmievas a ked sa mracis! Lebo krasa ide z vnutra a usmev je cesta ktorou tu krasu ukazes svetu!