Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Chcem si umyť ruky

eee

Ahojte lásky moje:-)
nemôžem sa prihlásiť,lebo sedím za "notbukom" a netuším aké mám heslo na zdraví,tak aspoň takto:-) Dieťatko som mala choré v horúčkach od 23 do včera,cítim sa vyčerpaná,lebo celé noci sme nespali(my dve),zapchatý noštek,zvracanie,...tak som v sobotu zašla na pohotovosť kde mi starý pán doktor na dôchodku začal teoretizovať o ochorení,alergikoch,...a nechcel dať ani ATB,že nech vydržíme do pondelka.Ja by som aj vydržala ale zdalo sa mi hlúpe čakať s vysokými teplotami ešte dva dni:-( Tak som ho ukecala a bábu mám zdravú! Konečne sme prvú noc spali a aj to sa mi snívalo,že som zmeškala lietadlo do Turecka:-)) zdesená som sa zobudila.Tak takto sa u nás doma sviatkuje.V krásne upravenej obyvačke máme periny od štedrého dňa...
Shaktulka,ako vieš,že som prežratá?:-)) Napríklad moje raňajky dnes:rezeň,šalát,feferónky,kokosové gulky,linecké koliesko a asi 10 oblátok s medom:-))) no a čo keĎ som pribrala 2 kilo:-))) V novom roku budú isto dáke stresy a pôde to dole:-) Shaktulka teším sa,že mi tak dôveruješ v šití:-)) Len mi už oznám dátum,na to sa budem tešiť najviac!
LV!!!

SHAKTI

milaciky moje tak este raz- Krasne sviatky, ked potrebujete techniku tak nejde :-( takze som to nestihla na stedry vecer ako som mala v plane, esteze som stihla rozposlat pohladnice. este slecna dee si nevyzdvihla, len dufam ze jej este funguje ten stary mail, jediny ktory na nu mam.
a dakujem panci ze si nasla na stedry vecer cestu ku mne fungujucim sposobom, bola to pre mna dost silna podpora.
Hrozilo ze darceky pre svista a jeho maminku si strcim niekam, pretoze niekto vacsne a zahadne nespokojny so svojim zivotom sa rozhodol osladit vianoce vsetkym, ktori ho lubia a snazia sa zo vsetkych sil, ale vidite, niekomu ani to a ani laska nestacia.
No nakoniec nasilu to predsa len vyslo, ale musela som vela prehltnut a poklonit sa ja- ako vzdy. Ale ten pohlad na svista, jeho prve vianoce a pohlad na darceky stal za to :-) samozrejme hned vedel ze ten najvacsi darcek zo vsetkych- mega velkych rozmerov je jeho :-))
takze tak..ale nakoniec to nebolo az take hrozne-ako byvaju tradicne moje kazde vianoce :-)
drzte sa, prezite sviatky v dobrom dusevnom zdravi :-) a Ethi ty sa neprejedz, si ako male dieta :-))
neboj, dam ti vcas vediet, kedy zacnes sit. ale vidis ako ta mam rada a ako ti doverujem, ked ti zverim takuto dolezitu zakazku???!!! :-)
LV- vsetkych. a dakujem vsetkym za vianocne pozdravy :-) Etke, panicke, mamci, lilitke...atd. aj niektori stari partaci sa ozvali co ma velmi potesilo
bracho mi doniesol zabavku na pc- ked mi uz net nesiel, knihy mam vsetky precitane a v tv tradicne nic nedavaju, tak tu mam niekolko tisic filmov, hudbu a fotky. celkom sme sa sulali ako sme vyzerali v minulosti.

eee

...aj ja prajem každej dobrej dušičke krásne prežitie vianočných sviatkov,pohodu a pokoj a LV!
(včera som nestíhala napísať,tak aspoň dnes takto z roboty)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk