Chcem si umyť ruky

fanda

Nie, nie som zena ... som muz ... teda asi to aspon myslim ... a nie som iny a keby som bol zena,asi by som bol tiez normalny .. Etka a Shakti .. co je to vo vasom ponimani iny ? hmm ?

ethel

...ale pozor,fanda môže byť aj žena nakolko na konci je A:-D Ale to by musela byť "iná",teda taká ako my tu:-D

ethel

Silonka,ja sa teším na detaily:-) Každá správa od teba je fajn...a možno mi to bude aj fanda závidieť(dúfam že je to muž):-D

fanda

Panci kam ty deti posielas ? na udrzbu ? to chodia niekde na brigadu ? chichichi ... aha to je teda nejaka tajna skratka ? no snad sa ju neskor dozviem ... a ze mladsia dcera isla inym smerom ta love story ? dufam, ze len tym spravnym ... :)

panča

Cafte sa (). Chodim vzdy len na kuk, lebo nechcem byt nachytana :).Uz som zacinala mat strach, ze sem chodim len ja :DD.Etuliatko mojo, sviatky relativne o nicom- este stale sme v nechutnom napati, co je a co bude, ale kedze mam ,,stihomany,,, nebudem sa rozpisovat tu, ale skusim najst normalny kusok casu a popisat maily .Myslim, ze sa budes smiat, az si budes slzy utierat(love story mojej mladsej pokracuje-ale ten smer, aky to nabralo :D)

Sprosta krava-:), rozhodne nie si sprosta, tomu ver (temeraf :D).Ta skratka je o tom, ze sa tu mame radi.

Fanda-fajn, ze si nakukol.Nie je to pokazena klavesnica, je to nasa ,,verejne tajna,, klavesnicova skratka, no tento system ju nepozna a prepisuje ju tak, ako si ju videl.Neviem, ako ostatni, ale ja tam stale vidim to, co tam ma povodne byt.Takze inak :).alt3

Papa, uz sa pracem, dnes idu deti na udrzbu.xixi

LUBIM VAS ♥