Chcem si umyť ruky

mamca

P.S. Nezabudnite,že každému odchádzajúcemu sa skladajú na darček..Shaktulka isto pre mňa vyzbiera nejaký ten obnos. Pre tých,čo to nestihnú,odchádzam pravidelne každý pondelok,alebo utorok,niekedy v stredu...tak prispievajte,prispievajte. A ja idem.:)))

mamca

Achjajaj,ja som vedela,že raz to príde...že sa to raz ukáže... že ja sem nepatrím.... Celý život som rada,ako mi len tak-tak funguje tých päť základných zmyslov,ale ten často spomínaný zmysel pre humor,ten mi bol odopretý... Pančitka to napísala,ako to tu má fungovať...a ja tak nedokážem.Viem písať len vážne a seriózne,ja naozaj ani za nič nikomu mandarínku nedám! Ale ďakujem za to,že som si tu našla skvelú prácu s fantastickou mzdou,i keď ešte riešim,koľko minút pôjde na odvody... Ďakujem,že som mohla variť rožteky pre skvelých ľudí (a nie,zubára na opravu vylomených zubov skutočne nepreplatím!)...
Ďakujem,že vďaka vám som bola nútená vyhľadať v slovníku,čo to je erotika a odvtedy ju používam (a nepoviem,či to slovo alebo tú činnosť).
Ďakujem,že som si kvôli vám spomenula na Lenina (to je ten večný ujo,čo sa 3x zakoktával?)...
Nuž,vrana k vrane... vážne k vážnemu... idem pred zrkadlo. Achjaj...

panča

este na sekundu nakuknem, lebo uz sa asi dnes nedostanem...skuska o nicom, ale rehotali sme sa veselo. toto je ta atmosfera, ktora mi tu tak strasne chyba...trepat, trepat -bez hlavy a paty a pri tom plakat od smiechu.inak baby v sobotu som nomiunovana na zapas .SOM KAPITAN...ma to byt za odmenu, ale mam pocit, ze trener si uz zo mna nevie urobit vacsiu srandu :D

pre fandu :tento je bez videa, ale v jej veku este o nic nejde...ak neratam srdiecko toho s videom (ale ja som optimista a verim, ze jej to dojde.chcela sa mu vyhybat a nakoniec z toho zislo...bude to OK)

a baby -k tym Vasim upravam-neviete, kde je moja spolupodnikatelka, co s nou budem, mat tu schranku na namesti alebo uz podnika bezomna ? toto tu je akesi zacarovane, vsetci miznu..nie je to tu bermudsky trojuholnik ? do kelu, musim koncit, lebo uz si nepamatam, co som tu pisala :DDDale este cosi : na zipsy treba kupit zipaciky -budu sa lahsie otvarat (teraz som ako nejaky uchyl, ale prisaham, ze nie som ) :D

fanda

Etel a Shakti .. ste vedla ako ta jedla ... :)))))) a ani ked zakricite gol, tak ma to velmi nechyta za srdce ... ked ste uz upravene, tak Vam prajem pekny den ... :)

SHAKTI

zips na mikine objavil vcera aj svist a potiahol a ja som ostala iba v podprde
:-DDD som sa bala ze si ma zmyli s mamou a tanierikom :-DD
dobre- pekny den vsetkym :-)
vdaka, kut som ani nenavstivila :-)

SHAKTI

asi sa chytia obaja :-) ved vravim Pavlov reflex :-))
neboj, kamoskam strazim lepsie ako sebe
:-)no chod upravit aj hore, lebo lono je uz mojeeeeeeeeeeeeeee!!! :-))