Chcem si umyť ruky

mamca

Íha,nakuknem a čo nevidím... Ethelka to už má všetko spočítané,Pančulka sa snaží,aby sa to dcérke z fyziky neprepieklo a ostatní...???
Samka nám nebodaj chytili pri prerieďovaní lesného porastu...?
Shaktul načisto spyšnela v autíčku s vôňou chlapa..?
Dee zabudla na svoj sľub..nemám čo čítať...
Katty blúdi ktohoviekde.....
Hm,hm,pri takejto flakarine to pod tými stromčekmi bude biedne vyzerať...!

panča

aaahojteeeeeeeee..hej bola v sporte:D vtedy raz v pondelok a a potom este aj pred 2 tyzdnami v piatok boli v SME-vyhrali medzinarodny turnaj.Dnes som s mojou romantickou robila cesto na medovnicky....kto sa zucastni v stredu vianoc. trhov s vlastnymi medovnikmi, ziska 5 bodov z fyziky:D-. A LV ma naucil ktosi odtialto...len v jednotnom cisle. Cize pozdrav pre nu : LT Shakti.A pre Vas :LV

ethel

Panči to LV sa mi páči:-)) najprv mi napadli Levice a potom....niekedy mi ťažšie dochádza:-D Dnes som začala s pečením-už mám medovníčky a upratanú jednu miestnosť:-) A ešte mám aj dovolenku až do soboty,takže mám toho vela:-DPanči ten nový čas som si vtedy pozrela ale predstav si nenašla som ju,možno preto,že nejaký dobrák odstránil šport.Teda myslím,že jedine tam mohla byť.

fanda

panca .. je to oki .. chlapec vycitil, ze aj tvoja mladsia dcera je asi romanticka, inak by jej to asi neurobil a neboj .. aj tvoja mladsia dcera ked zisti, ze ten do ktoreho je zalubena to strieda ako ponozky sa tiez zbada .. a so starsou to dopadne tiez dobre .. neboj .. treba ju asi riadne zamestnant, nie ?

panča

:D, diky fanda-ono vsak romantik je ten chlapec....
dnes som uradovala so starsou v skole..mame za sebou prvu normalnu skusku, teraz je na doucku z matiky..stale verim, ze vsetko este raz bude Ok .LV