Chcem si umyť ruky

SHAKTI

no ja nemyslim, ze sprostost by bol nejaky zvlastny talent, s ktorym by som sa mohla este aj vystatovat, ci dokonca nieco vyhrat :-D ale vsetko je mozne, kedze sme na slovensku a ked som pozerala prvy diel tejto dost trapnej show, tak si ti myslim, ze by som ani nebola najhorsia
:-D hlavne si myslim, ze slovakom dost chyba sebakritickost- to voci sebe a inym voci druhym zas uprimnost :-DDD
takze to biele bude nejaky druh vyzivneho mliecka ak sa nemylim :-) jaaj Ethi ty nezabudas na to co mam najradsej :-DDDDD aj ked v tomto pripade by to malo byt asi cierne mliecko :-DDD no fuj, ale uz mozem je po 22 hod :-DD
tak Ethi zas si mladsia o ten rocik ako citam :-) no kedze mne nechces nikdy prezradit kedy konkretne to je, ja viem, ze vela zozeriem a vychlastam, preto sa neoplati ma pozyvat na oslavy, ale no tak...mohla si mat aspon nejaky origi darcek :-)
Cia je to smola?? Tvoja, tvoja... :-)
a s tou vydrzou :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ono, ja trosku skusam kto kolko vydrzi, to je syndrom mladsieho surodenca :-) musim uznat ze ti co ostali su vskutku odolni jedinci. Dobra imunitka Ethi, voci takym všiam ako som ja :-DDDD
chvala...chvala...ja viem, ze chces tu zlatu medailu, ze zemiacikova ti nestaci a mozno sa uz aj pokazila od vtedy, ale ked ja som dost lakoma a tolko zlata vynalozit na teba...nemohol by to byt nejaky prirodny produkt po pripade nejaky lacnejsi kov?? nejake mačiatkove zlato ? :-)))
mozno musite viac pisat aby sa tie kvety skazili a zmizli, ak ovsem nie su umele a vecne, to by pak mohli byt nahrobne vence a tu uz vazeni konci kazda sranda a romantika! :-DD
idem drichmat...takze medvede povyliezat z nory mate bojovu ulohu- znicit kvety!

ethel

Shaktul...:-))) teda teba čítať...kde ty na to chodíš?Nechceš ísť do súťaže slovensko má talent??:-))
To biele v tom drinku...nooo vedela,som,že budeš vedieť čo tam je:-DDD Bolo zbytočné konkretizovať,rozumieme si:-))))
Teraz sa vyjadrím k tvojemu skonštatovaniu,že pri nikom dlho nevydržíš...A čo JA??:-DDDD a všetci,čo sme stále tu??:-D

SHAKTI

Co ste sa vsetci uz ulozili na zimny spanok? Alebo ste hromadne odleteli na Etkin ostrov? Je mi to jasne, ked spomenula toho domorodca a tie drinky. Ale ak je tam iba jeden bude mat co robit aby stihal mna a Etku, takze pozor! Je potrebne zaviest dosledny poradovnik!!!! To znamena:
Ja prva a vy az potom :-DDDD
Premyslam co ten domorodec dal do toho drinku- myslim to biele :-DD samozrejme urcity tip mam, kto ma pozna, vie, ze nic slusne netreba cakat :-DDD
A inak Etka akoze ja napr. na teba myslim stale, uz to zacina byt posadnutost, ale co narobis- Laska je laska :-)
Premyslam co tym myslela mamca, ked napisala "proste veci, ktore hreju"
neviem, ale dnes ma nic slusne nenapada
:-DD
panci teba ked niekto zasype kvetmi tak ta prejde chut??? Ale ja som vadna, kde ini koncia ja zacinam :-))
ale suhlasim, ze to netreba prehanat, mozno by stacilo po jednom kvietku kazdej zene, ale aj snaha sa ceni :-)
Len premyslam co je to za kvet :-))
som si dnes trosku zaspominala na casi minule a musim priznat ze mi je za nimi smutno, mozno bola chyba prekrocit urcite hranice, hranice anonimity, mnoho fajn ludi odislo, mnoho kvoli mne..viem, ze je to zivot, kde nieco konci nieco nove zacina, len je velka skoda, ze v zivote je to tak zariadene, ze i ludia sa menia, odchadzaju tak ako veci, ci situacie v zivote. Niektori ludia by mohli ostat vecne...V podstate vsetci..ale nic netrva vecne- tuto skvelu vetu si opakujem ked sa to sype, no musim skonstatovat ze velmi nezabera.
:-)) skusim vymysliet nejaku inu, ale teraz sa mi nechce rozmyslat, uz sa mi nechce vsetko rozoberat do najmensich detailov, nechce sa mi mysliet na to co bude zajtra, o tyzden, o par rokov, ved zajtrajsok nemusi prist a zajtrajsok budem riesit ked nastane. Premyslam ci sa niekedy zastavim, niekde ukotvym. Neviem preco nevydrzim pri nikom a nicom prilis dlho. To je moja zla vlastnost, ze sa dokazem prilis rychlo nadchnut pre nieco nove, horlivo sa do toho vrhnut, ako inak bez premyslania a ked sa vyskytne prvy problem tak to opustam a hladam cosi uplne ine...ale tato uvaha nema logicky zaver, preto ju radsej ukoncim, pretoze by nastala situacia ako s tymito kvietkami... je toho prilis, nema to rozumny zaklad- dovod a nikam to nevedie...
Ti z vas, ktori sa ulozili uz na zimny spanok - PREBERTE SA!!! Zima este neprisla!! Toto este nie je zima, to je iba jesen!! :-))

ethel

ešte sa chcem poďakovať trom luďom,ktorých som tu stretla a ktorí dnes na mňa mysleli:-) ďakujem!!!!!!!!!!!!!!

ethel

niekto sa nám tu vyšantil prejavom lásky k prírode:-)

Shaktulka,ty si ma teraz vymákla...ano,ja som už na tom ostrove.Vyrobila som si tu taký prístroj z bambusových stoniek a kokosových orechov na príjem internetu.A teda môžem kontaktovať svet.Je mi tu fajn a dúfam,že to čo najdlhšie vydrží.Objavil sa tu domorodec z neďalekého ostrova a ten má na svojom ostrove taký fajn barík,tak mi nosí drinky.Samozrejme som mu povedala,že prídeš aj ty:-) Už sa teší a vymýšla nový drink s kokosového mlieka,ananásu,dal tam aj morské riasi a ešte čosi biele,ale to mi nechcel povedať.Vraj to bude prekvapenie,keď sa sem nasťahuješ aj ty.Plavky si neber!Netreba ich tu.....:-DDD bude sa ti tu páčiť:-)))