Chcem si umyť ruky

deeee

Aaaaaaaahojte ludkovia,
dnes som sa bola u obvodnej lekarky informovat o tom, ci sa este posielaju predvolania na ockovanie na tetanus a ona mi vravela, ze kazdy si to musi sledovat sam. A zrazu sme zistili, ze je cas pichnut injekciu aj mne. Len neviem kam si mam zapisat, ze za 10 rokov musim ist znova....nema niekto kalendar na rok 2018?
Paaaa a uzivajte si tieto krasne letne dni
♥♥♥

panča

no tak prave ma obisla smrt :). Prisiel postovy kurier s tou knihou z Ciech a moc nieco vypisoval v aute..ked som prisla k brane, tak mi dal listok, ze balik bude na poste, je to dobierka a mam zaplatit 400 korun ceskych. Normalne som skoro odpadla..hovorim mu, ze ved ja som to uz platila -inak by mi to neposlali a on sa stale drzal toho, ze je to dobierka..sadol do auta a chcel odist. Zrazu ze HUPS, este ze st mi to povedali, ved ja tu mam sek -to staci len podpisat. Ked som si predstavila, co ma ta kniha uz stala a on este toto, tocil sa mi cely svet. Alepointa je, ze uz tu knihu mam. idem na nu, predvcerom som ocitala Nefertiti ..uz som sa ,,nudila ,, :D

eee

Panči..tak ak sa teší na dovču,tak ja by som jej asi pripomenula prečo tam idete a ak bude kakaná,tak sa to ešte dá zrušiť:-)) fuuuuj aká som teraz ja kakaná:-)

panika

:DD ze cervene ucho :DD. Ale teraz vazne -padlo mi hrozne vhod. Dnes som totalne zvysila hlas..no teda nezvysila, vrieskala som ako krava a je tu vysledok :D. Zajtra sa pustam do vybavovania prestupu. Inak dobre ma vytocilo, ze ma vidi 2 minuty denne a povie mi, ze ju zo mna boli hlava...boze, tak som jacala, ze som to asi ani nebola ja...Dufam, ze dnes pojdem, spat pokojnejsia.A inak -vraj sa tesi na dovču..tak ju asi az tak zo mna hlava neboli :D.
Dobru noc a krasny zajtrajsok vsetkym prajem ♥♥♥♥&# 9829;♥
PS : nezabudajte: LUBIM VAS ♥