Chcem si umyť ruky

pancita

inak konecne som si kupila knihu od matkina- dufam ze to bola rec o tejto (etka). A dee- uz budem mat aj tu knihu s kosmosu. Super vyhodne :D kniha stoji 179, manipulacny poplatok je 220 a za platbu z uctu do ciech mi strhnu 250 korun.Vsetko ceskych. Ale ta kniha stoji za to

mamca

Dee,a môžem sa pri rozhovoroch odvolávať na teba? Že mám známu psychologičku a jej názor je,že vtákov by bolo dobré odstreliť? :)))

panika

tak teraz nas Andrej previezol :D. Ak sa odsuhlasi prispievanie len registrovanych, bude tu stale veselo a farebne ? uz nebudem moct byt pančita dolorez ?

Andrej

Ahojte... dorobili sme funkciu, ze do oznacenych tem mozu prispievat len registrovany uzivatelia... mozem Vam tuto temu tak nastavit?
Ak ano dajte mi poznamku do Pripomienok.

ethel

Miloš,keď sme si mi dvaja naposledy prehodili dve vety tak to bolo myslím v úzkosti a asi tak pred rokom:-)) Ale fajn,že nezabúdaš na ludí..

deeee

Poslusne hlasim, ze zijem a som ok. Ale skuskove je v plnom prude a ja mam malo casu. Ale nebojte, o rok o takomto case uz budete mat dvorneho psychologa(ak zostatnicujem) Cmuky ♥♥♥