Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

obavam sa, ze tu branu nikdy neuvidim...ale aspon viem, kedy bol podpisany milansky kodex a v ktorom roku dal Nero podpalit Rim :D

katty19

je ich síce málo týchto chlapov ako milli, asi to bude tou výnimočnosťou, ale nie je možné, žeby sme nenatrafili:)

panika

a tento posledny rok bol (odhliadnuc od vsetkeho zleho, co ma postretlo) najkrajsim v mojom zivote. Bez Vas by som bola uplna troska (si myslim). S Vami som sa pozviechala a relativne dokazem bojovat s vecami, ktore by som pred rokom nevedela zvladnut...este tak prestat robit jednu somarinu, ktorej sa drzim ako kliest a bolo by to supčo pupčo :D

katty19

to je dobre, to sa teš, a zase máš o niečo jasnejšie! raz sa ti to možno zíde, aj keď netuším kde presne, možno pri Petrovi s kľúčami od brány, pomôžeš mu ich otvoriť:)

katty19

ahoj, panička, nevolaj ma šéfová, iba vo výnimočných situation, keď sa budem chcieť pred niekym blysnúť, inak si postačím so svojim cigánskym výzorom:)
ahojky, no čo porábaš?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk