Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

panika

uz davno som nerevala tak ako dnes rano..po tom vsetkom, co som dokazala v poslednom obdobi ustat ma toto zlozilo...Potom som zobrala sadenice a praskla som ich na chodbu...cakam, kedy donesie ostatne

mamca

Celú čokoládu zjem zvyčajne popri nejakej činnosti.A keď si už sadnem,na posedenie zjem aspoň tri.:)))))
Zvládneš všetko,to si nevedela? Veď doterajšie skúsenosti ti to jasne ukazujú.Ale s Kitnerom to asi ide lepšejšie.:DDD

panika

vcera som po dvoch rokoch konecne usporiadala jednu izbu..po stom posune tazkej sedacky som vymyslela ako usporiadat sedacku, zehliacu dosku a susiaky tak, aby to normalne vyzeralo..umyla okna atd..Dnes prisiel otec s popukanym kartonikom od vajec...sadenicky...vsetko, vsetko -vratane koberca mi zadrbal (sorry za VYRAZ) OD ZEMINY...

panča

nie, nemusiiiiiiiis (ja nemusiim, ja uz ho vidiiiiiiiimmmmm)

vcera som ,,zozrala" celu cokoladu na posedenie..a nemam ziadne vycitky:)) huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a prave som pozerala na music boxe Martina Kitneraa :))))). to znamena, ze v zivote zvlaadnem vsetkoooooooooooooooooo

mamca

Na základe empiricky overenej skutočnosti predkladám nasledujúce zistenie:
Spánok,začínajúci sústredením na čítanie náučnej literatúry,u pokusnej osoby v žiadnom prípade nezabezpečuje prechod obsahu knihy do hlavy,ale pôsobenie knihy sa výrazne prejaví na lícnych kostiach vo forme nepredvídateľných odtlačkov.
Zároveň počiatočné sústredenie na náučnú literatúru v nočných hodinách má na pokusnú osobu značný hypnotický vplyv.
Vaša pokusná osoba.
:DDDDDDDDDDDDDDDDD

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk