Chcem si umyť ruky

panika

:ň, teeda Samko :))

Katuska, mamca-hlavky hore. je hrozne, ked nas smutok, zial anestastie zrazaju dolu. su veci a spomienky, ktore sa vryli hlboko do nasich utrob -ale mozno prave tie nas zenu vpred a robia nas takymi, ake sme.Mam pocit, ze kazdy z nas prezil nieco bolestne..zdoraznujem slovo PREZIL. a mozno prave to nam dava silu zvladnut vsetko osrtatne. Ked nejde o zivot, nejde o nic. Topim sa v sr.čk.ch, ale nenecham sa polozit na lopatky-aj ked mam kazdy den pocit, ze vsetko je zbytocnr a nic som nevyriesila. Ak nie dnes, tak zajtra...a ak nie, tak pozajtra. A ako hovoria Sajfa s Adelou -nie je dolezite vstat, ale zobudit sa. Ste uzasne-na to nikdy nezabudajte

samko r.

Poslušne hlásim, že som tu bol.:-)))
Panči, ty ako môžeš povedať, že v Bojniciach majú malé kozičky a ešte k tomu čierne? Vieš koľko je tam pekných báb a bielych majú aj 4-5 kozičky? :-)))))))

mamca

Ak je sila myšlienky naozaj taká veľká,ako píšu v múdrych knihách,tak túto noc vás všetkých čakajú krásne a šťastné sny..Uvidíme.Snívajte. :))))))

katty19

takže ti je v podstate lepšie ako kedysi a tak je to ok, správne, takto sa treba na to pozerať, aj ja budem ale fakt v tento deň je to také hrozné a strašidelné a dosť sa mi tak v mysli zvýrazňuje, že čo keby... no idem búvať, maj sa peknučko, papa:)

mamca

:))) Keď sa vráti tento môj kamoš smútok,väčšinou sa mi zdá,že je to dlhá návšteva,lebo má schopnosť pripomínať.Roky riešim tieto návraty do beznádeje a stále je to o tom,že zisk je väčší ako strata.:) Takže je to vlastne fajn,zistiť,že mám pozitívnu bilanciu.:)