Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

katty19

tu som damuška, tu:) zdravím všetkých, dobrý deň:)
no ja tu makám, dávame dole všetky malovky a potom ideme maľovať, som celá od prachu, ale prídem, neboj, urobím si voľno, len teraz chcem ešte maknúť:D

damaxy

osobne nemam rada zimu len spoza okna,lebo mne je v zima zima,na nohy ruky na cele telo,jaj doma vsetkym je teplo len ja hucim ,ze je zima a zasa v lete ked je vsetkym horuco mne je dobre,asi patrim do teplych krajin ako lastovicka

SHAKTI

myslis ako v celom svojom zivote?
:-DDalebo tento rok? vies u nas je to podobne ako u vas hore,vzdy sa ho statocne navala,ale teraz momentalne nie je,co ma tesi a mozem si mysliet,ze je akoze jar
:-DD len ma prebere zima :-D

SHAKTI

kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne damy!!! presne takto si to totiz predstavujem a dufam,ze takto to pochopia aj vsetci,ktori maju..
pusinu na cielko :-)
fakt by sa mi v niektorych pripadoch zisla moja hovorkyna mamca,aby vyjadrila jasne a s laskou to co chcem povedat.

damy

pre shakti,nesledujem toto nemam priestor,ale ked ta porovnavam dozadu si podrastla a to je dolezite pre teba a neluc sa jednoducho prid ked budes chciet.Pozdravujem ta .

damy

Dobry den a Katuska ty sa mi ozvi som ti aj sms napisala a ty nic?Nevycitam ti ,ved ma poznas.Ale musime si urobit cas to vieme obidve halooo,katty, kde si?

SHAKTI

joooj preeeec,ziadne vycitky,ja ti dakujem,lebo si pre mna urobil velmi vela a ani si to neuvedomujes a ono ma to vobec nezlozilo :-)) prave naopak a o to ide,toto dnes alebo mozno niekedy v buducnosti,pochopia alebo budu aspon akceptovat tie moje vsetky zlaticka!!!
To ze som sem pisala,neznamena ze niekomu patrim,ze ma niekto vlastni,ze ma narok sudit ma,starat sa do mojho zivota,nebodaj ze ma z mojich pismenok pozna :-D ono sa mi to skutocne zda byt smiesne,privlastnit si sice mozete slova,ale za slovami stoji clovek a toho si privlastnit nemozete.
takze preeeeeeeec nebojkaj,v klidku,pohoda :-)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk