Chcem si umyť ruky

mamca

Príjemný deň!
Shakti,ak budem chcieť poslať mail,ten,čo mám,ti funguje? Nebudem tu tak často,ako doteraz,tak by som sa ti ozvala takým spôsobom,ak budeš chcieť.:)

SHAKTI

grisik nemusim,nieco mi to pripomina :-DDD
joooj tak ty si cica-mica :-) zaistujes pravidelny prisun pacientov,co?? :-DD
no neviem Ethi,co ty vies,mozno ma dovtedy kym pojdeme na vylet aj vyhodia :-DDDDD zalezi na tom,ako rychlo pridu na to,kto som-co som zac :-DD
vlasky si umyjem,ale az vecer :-)
tak bežaj :-)

ethel

Shaktulka...idem do roboty,ale ešte som ťa kukla:-))))Cica-mica z povolania budeš,len či si budeš mať ako volno vybavovať,keď začneme chodiť po výletoch-zdravotných:-DDDD
Ja si pamätám zo školy len základnú-to začína tá staropamäť...a takáto som bola,to ma posilnilo neveriť výhovorkám:-DDDDDTakže mňa neoklameteeeee:-)))))
hlávku si si dnes zmyla?Ja ano,do voňavučkaaa:-))))doladila som to drsným sloníkom a môžem ísť prevoňať mestskú dopravu:-))))Prajem vám krásny dník...dačo by som si dala na obed,ale nemám čo a ani s kým:-DD
Lili-raňajky som si dala,aby si mala zo mňa radosť-uvarila som si gísik:-DDDD

SHAKTI

niekomu šlape,niekomu nešlape...spravodlivosti sa na tomto svete nedockas :-) ja to hovorim tak,asi osud :-) ti hore mi naznacuju,ze si mam pekne ľažkať,nenamahat sa,nic nerobit,len tak vegetit,ich radu som posluchla a som velice rada,vybuvana do ruzoveho makučkeho vonavuckeho prasiatka :-)
len keby ste ma videli ako som sa trepala z posteli..prekotulnut a na 4 :-DDDD esteze ma nevidite,takto sa smejem iba sama na sebe :-D
veru veru gomci,aspon ten nam nechali,ani ritulky by sme uz nemali cim "pohladit" :-)
tak Ethi,vravis cica-mica?? :-DDD
ale to som uz teraz nie? ci potom budem cica-mica z povolania?? :-DD
a nepytajte sa na com šlapem ja!
:-DDtak ty si bola takato Ethi??
hmm :-) na skolu nespominam..sa cudujem iba tomu,ze ma nevyrazili a vobec netusim ako som to dotiahla do uspesneho konca :-( brrrr

ethel

...keď som chodila ešte do školy(staropamäť) a nechcelo sa mi písať si úlohy,tak som sa vždy bola ospravedlniť...až raz mi jeden súdruh učitel povedal,keď som mu povedal:ja som si myslela,že..bla bla bla...odvetil:Jeden myslel,myslel a vymyslel fúrik a teraz ho musí tlačiť!....neviem čo máte všetci s pc...môj šlape ako hodinky:-)))