Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

zmena nazvu temy- verejne toalety
:-DD kazdy si sem budeme chodit ulavit,hej ulavila som si..ludia len nehladajte vsade hlboke zmysli a nerieste vsetko :-D niekedy je to proste len tak..ked tu nie som,zle je,ked tu som,zle je,ked som smutna,zle je,ked mi sibe,zle je.. :-D
len tolko som chcela-ze mi je very very fajn :-)a idem zvysit hladinu cukru v krvi :-DD
cavi,zas sa tu niekedy prezeniem ako vichrica alebo ako dobre prehanadlo :-DD

katty19

no, a sme z toho múdry ako opica, tak a čo si týmto ako toto chcela? tak mňa si nevolala? ná však čo, ja tiež si tu môžem prísť len tak trocha uľaviť

SHAKTI

jooooj ale kazdy riesi kazdeho a vsetko :-) ani nevolam,preco??:-) ja som rada sama :-)
kedze mi nik neporadil s tymi pneumatikami,tak som to zahustila ako omacku :-DD a zahrala Etudu o blondinke :-)nie,vobec sa za to nehanbim,nech sa smazim v pekle, hlavne ze su gumy nafukane :-DDD
vo svete to bohuzial funguje takto...
"Ja sa s tebou nehram,lebo sa s tebou nehra moj kamarat a ten ani nevie preco sa s tebou nehra,neviem to ani ja,ale ked sa s tebou nehra on,nemozem sa ani ja"
:-DD

katty19

no a? veď som povedala, že je to tu o gauči a čipsoch a tak trocha som myslela aj na motorky, autá a fajčenie:D no:)))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk