Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

samko r.

Servus Šhakti, akí chlapoši ťa ponaťahovali, čo ti ukazovali, to boli nejakí zvrhlíci, exbicionisti, alebo kde si to vlastne bola. Dúfam, že nie v senzuálnom salóne!!!:-))) A kedy sa to ideš vydávať? Normálne prídeme na svadbu s kyticou a pod.

SHAKTI

do prdele,nevyslo mi to! :-))
ja nezbijam,ja som taky blbko,ze dam aj posledne :-((
na chvilocku vas opustim,musim ist este umyt psie tanieriky :-)a dat cukricek..ňam ňam :-)aj ked uz ich davam podstatne menej :-((

mamca

Shakti...figu,figu,nič ti nedám,nazbíjaj si sama,je demokracia,beriem všetkým a všade,aby ma neobvinili z korupcie...:DDDDDDDD

SHAKTI

katuska netrap sa vecami,ktorymi sa trapit nemas.. kazdy z nas sa ukaze vtedy,ked ma cas a chut..kazdy sme svojska osobnost, vzdy potrebujeme cosi ine a je fajn robit to co potrebujeme a co nam cosi prinasa..

SHAKTI

vidis moja a ty neveris tej mojej smole :-)) sa radsej schoval,nejak podvedome asi vytusil tvoj zamer..
:-(((

jaaj mamci a ja ze nieco vazne,si mi chcela...
mamca totiz nejak rozbehla vo velkom svoj biznis,najprv falosne stravne poukazky :-)nas s gomcom vyhladuje :-))a teraz toto...jurko janosik :-)) len mamci,on bral bohatym a chudobnym daval-takze naval dnesny lup :-)
katulik ja si to nahravam a vzdy pozriem v klude,bo nemam rada tie kecačky do toho a moja maminka to moc preziva :-))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk