Chcem si umyť ruky

SHAKTI

..ste zaspali?? ci si delite mamcin lup?? a bezo mna?? :-) no pekne..a vraj priatelia...pekne..
:-)) idem-vratim,ak nepospite vsetci..alebo ja-to je skor mozne
:-D

SHAKTI

samko vidim,ze si z formy vobec nevysiel a stale si zo mna veselo utahujes :-DD
sami tiez som bola z toho vyvalena ako pukino :-) vraj nas Andrejko testuje,ktovie ci sme pozitivni alebo negativni,len budeme za chvilku z toho magori :-DDDDDD
pozitivni magori alebo negativni magori ?? :-)

SHAKTI

servus sami :-) ale no a co ste vsetci taky zvedavi?? :-) ako vas to vsetkych trapi :-)to su brachovy kolegovia a kamosi-super chalani :-)som si ich pred rokmi ziskala jedinym obedom a kolacom a od vtedy sa ich nejdem zbavit :-DD
vydavat?? popremyslam sami...ale s kyticou mozes prist aj tak,aj dar mozes pokojne doniest :-DD
vytvorim vam osobity stol na mojej svadbe -pre virtualnych kamosov zo zdravia :-)
len este chyba taky nepodstatny detailik-pan ženich :-DDDDDDDDDDDD

mamca neskusaj to na mna!! :-) aj ked som strasne unavena..nedam!!
:-)

mamca

Juj,Shaktulinka,tak to teraz už iba mne dávaj,aby si vedela,kam išlo aj to posledné a nemala galimatiáš z toho,kto čo dostal...:DDDDDDDDDDDDDDDDD

SHAKTI

:-DD trenky nenosi,take male nemam..ale sme ho raz riadne doriadili a doobliekali ho..vydrzal v tom asi 5 sekund a potom to vsetko rozdriapal a taky bol ňňňňňň ako ružovučky tepľoško
:-DD

samko r.

Servus Šhakti, akí chlapoši ťa ponaťahovali, čo ti ukazovali, to boli nejakí zvrhlíci, exbicionisti, alebo kde si to vlastne bola. Dúfam, že nie v senzuálnom salóne!!!:-))) A kedy sa to ideš vydávať? Normálne prídeme na svadbu s kyticou a pod.