Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

mamca

A k človeku v okamihoch zraniteľnosti a bolesti pristupujem s úctou k jeho dôvere a nie pocitom nadradenosti,aká som ja silná a múdra....
(Stooooooooooooooooooooooooop!!!!!!)

mamca

A stopnite ma,zas som v nebezpečnej nálade a tá zvyčajne vedie k veľkým úvahám o živote,snahe ukázať na bezbrehosť dobra....
Pŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕŕ,mamča! :DDDDDDDD

mamca

Toto je proste pre mňa citlivá téma,keďže sama podporujem ľudí navštíviť psychológa,ak majú problémy... Ale ako chceme zmeniť prístup spoločnosti,keď samotný psychológ zaujme postoj,že prijíma "vytretých" a nie emocionálne zranených ľudí?

mamca

Ja som vedela,Shaktuľ,že máš dobrú intuíciu,vybrala si hru,v ktorej zaručene vyhráš...Pingpong som síce hrávala,ale akosi mi je vždy ten stôl malý...:DDDD
Ináč,mňa Luna nerozčuľuje,skôr mám nepríjemný pocit,keď sa tak na svoj názor zameraní ľudia majú stať psychológmi a pomáhať.Pre mňa je zmysel pomoci v súcite a to nie je poúčanie,ale ohľaduplnosť,priestor,povzbudenie.. Nie ľudí naprávať,dávať rady,ale dovoliť im byť slobodne samými sebou,vidieť,cítiť... nájsť vlastnú cestu.Podľa seba a nie podľa predpísaných schém...
A to by som dopriala každému,kto pomoc potrebuje-psychológa,ktorý mu ukáže vlastnú vnútornú silu a krásu človeka.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcem si umyť ruky - Fórum - ZDRAVIE.sk