Chcem si umyť ruky

ethel

Shaktulka..ani ja som to nezvládala:-((((((((((((((((((((((( musím pochváliť toho najskvelejšieho veterinára na svete doktora Paulíniho! lebo ma do ničo nenútil,dlho sme sa rozprávali....čakal kým to sami nevyslovíme:-((((((((((((((((((((((

SHAKTI

hovori sa,ze ludia uz potom nechcu dalsieho psika...ziadny ti ho nenahradi,lebo ona bola jedinecna,osobnost...ale to miesto musi zaplnit niekto dalsi..a ona to tak chce,chce aby niekto dalsi mal tolko lasky kolko mala ona..samozrejme casom...

SHAKTI

zlatko ona to vedela,vedela to vsetko,ake to je pre teba tazke,to rozhodnutie a preto ten vdacny pohlad!
ty kokos tak toto by som ja asi nedokazala a uz vobec nezvladla...

ethel

Najhoršie pre mňa bolo to,že som do poslednej chvíle nevedela,či to naozaj chcem,vedela som,že to tak musí byť,ale keď držal v ruke injekciu..:-(((((((((((((((((((((((((((( chcela som zakričať DOSŤ..:-(((((((((((((

SHAKTI

vyplac sa,vyrozpravaj sa,urob hocico,len to nedus v sebe,si tu medzi svojimi,medzi ludmi,ktori ta maju radi..som vdacna ze si tu,a som vdacna ze sa so mnou delis o svoju bolest,tak strasne by som chcela cosi urobit :-(

ethel

Samko..ano keď som písala o tej pečienke,v ten deň sa radikálne polepšilo...keď som ju večer bola vyvenčiť a vrátili sme sa domov,napila sa vody a začala jej padať nožička,spadla a museli sme ju vyložiť do kresla....Myslela som,že keď ráno vstanem,že bude zase dobre,že je len zoslabnutá.....:-((((((((( Ráno sme ju našli na zemi,celú uzimenú a nevládnu,nevedela vôbec stáť na zadných..vedela som,že je zle,ale musela som ísť do roboty,vybaviť si volno...stále som dúfala..viem,že to raz muselo prísť:-((((((((((((((((keďsom sa o 10 vrátila z roboty,muž s ňou ostal doma a už nechcela ani piť,tak sme ju zobrali k doktorovi o 15 a 15:35 už spala:-((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( (((((((

SHAKTI

to nevadi,ze neodpovies,len som chcela aby si vedela,to je dobre,ze si nebola sama!!
samozrejme ze dakovala!! zbavila si ju nielen trapenia,ale prezili ste spolu kus zivota,dala ti lasku a ty jej..je to neskutocne tazke,mozno este tazsie ako lucenie s clovekom,lebo do nich vkladame vsetko,svoju bolest,trapenie,radost...
ty vies,ze ona by nechcela aby si trpela a trapila sa,vycitala si nieco!! dala ti vela a na to spominaj..
mam ta moc rada..