Chcem si umyť ruky

samko r.

Ozaj, skús je dávať do žrádla na špičku noža podrvený na prášok puškvorec. Niekedy dokáže zázraky.

ethel

no v obyvačke si do zeme asi toho vela nezahrabe:-))) Takže pečeň je dobrá,fajn tak ju budem kŕmiť tým:-) (kostičky papala)
Potrebujem,aby pribrala,lebo ju už na rukách nosím,taká je lahká,ale je podstatne veselšia:-))

samko r.

Samé konzervačné látky. Pečeň je dobrá na kĺby a keď má pes displauziu. Žiadne kosti na tentokrát a aj granule nie sú bohviečo.Pokiaľ naši psi žrali varené a surové mäso, vydržali 15 rokov. Odkedy prišiel zo západu ten granulovaný bordel, 11 max. 12 rokov a kapú. Pes potrebuje na vyčistenie aj prístup k psej tráve, to je tá čo sa na nej človek poreže. Po jej zožratí sa vyvráti a vyčistí. Taktiež približne 1x do týždňa potrebuje zožrať pokazené mäso, ktoré si pes zahrabe do zeme, tým si buduje aj protilátky.

ethel

krvné testy sú v poriadku,slepá je,oči má šedé...neverím síce homeopatikám,ale skúsila som na nej tie čo mi dali v lekárni na podporu chuti do jedla a začína papať,síce má vyberavé chúťky(párky,paštéta,pečienka..) ale konečne je!

samko r.

To ti je po "našom" a nie po španielsky. Metastázy nie sú, čo teda zistili podľa výsledkov? Nezajedla igelit, alebo niečo také keď má úniky? Je tam zápal, čo ľadviny a pod.

ethel

Ja som dnes toho tolko pojedla,že ma zachvílu rozhodí:-))) Moje telo dobieha dni,kedy som nejedla vôbec,lebo hlava nepustila...