Chcem si umyť ruky

:-)

Shakti, cauko..Na teba spominam velmi v dobrom :) Velmi si mi raz pomohla...Som nemyslel, ze tu este stale "strašíš" :)
No čo,jak máš? :)

ethel

teda takto vela vás tu dávno nebolo...
Shaktulka,so školou je to stále nepriaznivá situácia,tak to zatial neriešim...:-) teda oni nevedia,že prihláška je už na škole:-) ale pssst!
A o tom jedení keď hovoríte...nuž deti moje,začínam sa podobať na muflóna:-) Znie to neuveritelne,ale domáca pohoda má aj svoje nedostatky-žujem čo vidím a často!:-)A čo sa zabijem,keď mi chutí? Začala som aj cvičiť,doma na gauči:-)Pár sklápačiek,jedna nôžka,druhá nôžka a to hádam stačí...Horšie je ,že si nezapnem rifle,tak nosím rozopnuté aby ma neroztrhlo:-D Keď sa vidím v zrkadle,tak si pripadám ako v 4 mesiaci:-D Nepreháňam! Normálne mi zavadzia brucho...aj teraz keď sedím,tak ma tlačí:-D No a čo...možno sa prinútim nejesť...teda aspoň obmedziť.
Panči,ty si právom zaslúžiš titul MUDr.!!!:-)))
mám vás rada...idem do hajan....cmuk

SHAKTI

:-DDD oprava nicku na mudro-vtipna panča
:-) a kavenky vraj vypinaju vrasky :-DDD
a Mila moj najoblubenejsi keksik vraj zvysuje imunitu a vlasy su krasne huste
:-DD som vam prezradila tajomstvo mojej baranice :-DD
idem si objednat dalsie super prirodne kvapky od ktorych mi posledne dni tak sibe a vsetci sa ma pytaju ze na com ficim a ci je to legalne :-DD neuverite ale je, aj ked taka malilinka zasrana flasticka a 23 Eur. Rodinni prislusnici sa mohli na nu iba pozerat nemohli ju ani do ruky chytit,no..zacapkaju, vysmykne sa im a rozbije alebo mi to vychlemtaju naraz :-DDD to treba davkovat denne :-)
panci neboj sa, len smelo do toho, ked padas na dno, zdvihni hlavu a smej sa, neusmievaj sa ale sa hlasno smej- proste to tym hore natri, tym ktori ta chcu vidiet na kolenach. Uvidia ta na kolenach ale nie zbytu a potupenu. Nedavno som pocula skvely citat a spomenula som si na vsetky baby odtialto- "Z bolesti vzídu tie najsilnejšie osobnosti"
Bru pre vsetkych, moja hodina este neprisla. Este sa dnes tesim na dve casti krimosky Myslienky vraha :-) Trosku nam poriedili CSI panci co ma fakt serie :-))
Tak vidite, zas zacinam mat ten divny pocit, co som tu opisovala...tak radsej pojdem. Pamatajte- Nesadajte si do kuta, v tom kute je tma, je tam zima, napadaju nase mysle, duse a telo demoni, ktori ho budu pomaly a bolesti rozozierat, budete v tom kute sami. Lepsie ako kut je objatie priatela aj ked iba pomyslne. Aj ked viem, ze moje to uz nie je a nebude-zial, verim, ze kazdy z vas taketo objatie ma alebo ho najde. Zo srdca si to zelam. Inak v kute aj rastlinky umieraju...