Chcem si umyť ruky

SHAKTI

masiruj jej Etuska vankusiky na labkach,postupne kazdu nozicku,normalne suchaj jemne ale tlakom,ako ked teba bolia nozky,ak jej to aj nepomoze :-(ale zmierni trapenie..
zvieratko pre nas znamena vela krat viac nez clovek..mrzi ma to.. ale zas...asi ju uz "nepotrebujes"
pomohla,odovzdala co mala..mam krasnu knihu Ethi ak mozes precitaj..neskutocne dobra kniha..
Susan Chernak McElroyova- Zvierata ako sprievodcovia duse

sami dobru..

ethel

..ale dosť už o smutných témach....

Jazdiť sa budem učiť na parkovisku asi s mužom,aspoň mi to slúbil:-))))ale to ešte možno zmení:-))))

SHAKTI

so zvieratkami je to ako s ludmi,ako ten pribeh co mi poslala lilith-ka..
boze taka smutna tema..a este som tu krasavicu aj videla,hned si ma obmotala :-((
zvieratka su strasne krasne a ciste dusicky...

neboj do auta sa urcite zmestis,ty do kazdeho aj do anglicaka :-)
prva jazda?? ta tak rychlo nepride,najprv budes ficat na trenazeri :-) mna dal hned na ostro po ceste,bo ma videl ako ma oco uci..
a lilith-ka je krasna..oci duse..a dusa v ockach..

ethel

Shaktulka..strašne mi schudla,za dva týždne 3 kilo,nechce jesť,ale dnes som jej uvarila kuracie prsia-to zožrala:-)) tak sme sa vytešovali,má zapálené očká,nevidí,nevládze chodiť....:-(((a keď ma opustí,tak stratím jedinú živú bytosť ktorá somnou zdielala moje utrpenia 10 rokov..:-((((((

samko r.

Človek sa pochováva 180 cm pod zem a pes 1m. Záleží od veľkosti psa, orechovi stačí aj 40-50 cm. Ale už dobrú noc, papá.

lilith

ani tej jazdy sa neboj...nájdi si niekde tam u vás velké parkovisko,chod s niekým k to vie šoférovat,a pomaly to s ním skúšaj,ježiš asi prídem do BB a naučim ta to

SHAKTI

co je s tym krasnym velkym miluckym psikom Ethi?? :-(((
podla zakona ho nesmies pochovat vo vlastnej zahrade...ale kto to kontroluje?? srat na zakon...pochovaj a na hrobcek zasad nejaky krasny kvietok,ktory ked zakvitne ti ju bude pripominat..
:-(( no ja si to ani nepredstavujem,lebo mna pochovaju s tym mojim ňufkom :-((