Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

SHAKTI

ale kdeze gomci...7 zivotov som uz davno vycerpala :-DDD my neverite ale ja vam hovori,hore ma nechcu a dolu uz vobec nie :-DDD a tak ma nechavaju tu,strasit vas a robit vam zle :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
co si zasluzim?? dalsie vyznamenanie??
no ale ako po mne sused kukal,si mysli,ze ma halucinacie,ked videl susedu v pyzamku rano na streche
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jaaaaaaaaaaj kriste...
sa ma opytal.."Dobre ranko suseda ako ste sa vyspali?" a ja ze "super":-DDDDDDDDD si asi myslel ze som tam spala :-DDDDDDDDDDDDDDD

Ethi,zabehni kupit rozky,potom si lazkaj a na pracku sa vyser :-DDDD
aky test si robis?? :-DDDDDDDDDDDDD

ethel

rozmýšlam či ísť spať,či ísť po rožky,či počkať kým pračka doperie aby sa to vyschlo kým sa vyspím..včul buďte múdri:-)))

ethel

Bože Gombík..ty si taký pracovitý..stále len pracuješ...kedy oddychuješ?:-))) Chcela som si ešte dočistiť emailovú schránku,tak som sem nakukla...najviac ma rozohnil malý odkaz pri pc myške:-DDD "mami baterky v myši nie sú lebo ich mám v discmene" :-DDDD si viete predstavič ako som stepovala po byte a hladala baterky?:-)))))

gomez

Bránko! Dnes mám kopec práce a zase budem behať ako utrhnutý vagón.
Dievčence, spíte vy vôbec niekedy? Cica, mamča, veď vy ste nevyčerpateľné:))
Som rád, že sa hlavne shakti ozvala:)))))) ale aj tak by si zaslúžila:)))))) najprv sa priotrávi a potom skoro zahučí zo strechy:)))))) ako mačka, 7 životov:))))))

lilith

Dobré ráno anieliky:-)) takže Ethelka baterky som kúpila ,a na teba Katuška sa nehneváááám,ani neviem prečo si to myslíš?!

SHAKTI

Dobre ranko a este dobru noc :-)
som nespala do 2 hod.vrrr...uz nikdy cajik po 17 hod!!!ale musela som ked ma bolel zaludok...
tak pekny den..dnes je ten moj den nejaky nejasny-pride co pride :-)

pacila sa mi Etkina veta musim zapisat a zapamatat- Nebudem sa dnes trapit tym co zajtra bude ine..
alebo tak nejak..
som este rozospata a v pyzame skladala mojho psa zo strechy..tam sa vytrepe ale naspat nie,ze "zloz ma!" super :-DDma najlepsiu paničku na svete...som sa skoro koli nemu prizabila..a ked uz bol dole,sa na mna vykaslal a ja premyslam,ze teraz co?ako dole?
co z toho vyplyva??nepomahaj druhym ked nevies ako potom zlezies
:-DD

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.