Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcem si umyť ruky

ethela

Najprv sa musím ospravedlniť,že som nereagovala na Katušku,lebo moje dieťa mi zrušilo net kým som si umývala hlavu...a pravdu povediac ani som ju neobhaňala,lebo telefonovať s Lili je niekolko hodinová záležitosť a naozaj som netušila,že to Katuš myslí vážne..som si fakt myslela,že srandičky...a asi som sa mýlila.Velmi ma to mrzí!

SHAKTI

:-DDD krasne ma volas :-DD nie aspon ten jeden mi nechaj na pamiatku,ja jedina som sa obetovala a papala co si varila a vidis ako som dopadla?? :-DD
bru...

mamca

Dobrú aj tebe,Lilith :)
Shakti,výhodu to bude mať ale až vtedy,keď si vymlátiš aj ten posledný zub :D Pošlem ešte rožtek?

SHAKTI

no vidite to?? lilith-ka je charakter!! ma ma rada :-) dobru noc anjelik :-)
cmuk..
aj oslavenkyni mojej peknuckej do nocnej cmuk :-)
aj mamci,aj katuske,gomcovi na cielko :-DD,samko sa davno neukazal!! silonke tiez na licko, Dee-nuske...do prdele koho zabudnem??

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.