Chcem si umyť ruky

ethela

aj tebe Mamuška....trošku som osmutnela...zajtra to vybúvam...a možno sa večerom ozvem....ak ma neovládne niečo silnejšie ako zdravie a to je adventúra.....

ethela

hmmmmm.....niektoré veci neriešim,niekedy je lepšie mlčať,ako si niečo vysvetlovať a dnes na to naozaj nemám náladu...a možno ani zajtra na to náladu mať nebudem.....prajem krásnu noc a krásny zajtrajší dník!Shaktulka,tebe ďakujem za tie krásne sms!Lili tebe za dlhočizný telefonát,Pančuške za krásnych emilov a Gombíkovi za to,že je....a samozrejme ma strašne zaujíma čo je so SAMKOM.....

mamca

Ježiši niééééééééééééééééééééééé! Nezačínajte! Budem musieť zas zahájiť šamanské zmierovacie tančeky... umba umba... to ma dorazí... moja úbohá kostrč! :DDD

katty19

tak tak etheeeelka!!! tak sa nauč, že ja vyrážam dych!!! a čím sa to skor naučíš, tým si život... no, ty ani nie, ale títo ľudia okolo, čím skor sa to naučia, tým možu predísť mnohým šokujúcim prekvapeniam bez pripravenia; ja ak mám byť úprimná, ja stále neviem, kde ma život zaveje, ja to nemám naplánované, v mojom prípade sa neplánuje, ale žije a ešte jedno, nezabúda sa aspoň na prácu, ktorá može veľmi pomocť vylepšiť moju osobnosť

ethela

Katuš,nedepkuj! Mňa by totiž vo sne nenapadlo,že by si prišla len tak nečakane...keby sme to boli preberali týždeň a pripravovali sa na to,tak nepoviem,ale takto na rýchlo...to by ma fakt nenapadlo..