Priprava rano

malickaaaaa

ze waaaaw... ako to robite?? :-)
Mne sa rano taaaak brutalne nic nechce...
Dokopy mi to zaberie hodku a niekedy 45 min...ako napr dnes som vstala 15min neskor... :D
som rada, ze vstanem nie aby som vlasy umyvala a kulmovala :)
definitivne uprednostnujem sprchu po praci cize vecer a rano uz len ranna hygiena a zdrhacka...

wrwrwr1

30 minut.Veci na oblecenie si nachystam vecer/Kava cigareta zuby.Ak vstavam v nenormalnu hodinu cca o 6 rano ,tak to musim skor vstat, lebo sa zobudzam pri kave a cigarete pol hodinu a nadavam na otrocky system prezitok zo socializmu ked sa vstavalo do kolchozu.Civilizovany svet vstava o 7 rano.a do prace sa chodi na 9.
Ale dedincania aj tak vstavaju skor,,maju to asi vzite z cias ked sa starali o domaci dobytok..

nadirah

Mne to trva cez pracovny tyzden 1 hodinu. Stihnem si umyt zuby, tvar, toaleta, namalovat, obliect, ucesat a idem z domu. Sprchujem sa vecer pred spanim cez zimu, lebo rano som uzimena a uz len pri predstave ze sa musim vyzliect a ist do vane ma chyta hroza, takze to nechavam vzdy na vecer. Cez leto sa sprchujem rano. Vlasy ale umyvam kazdy druhy den vecer, s upravou nemam problem, lebo kvalitu vlasov mam dobru a vzdy dobre drzia. Cize aspon toto ma odbremenuje :)Ranajkujem v robote, lebo hned rano ako vstanem mi nechuti. Najviac mi zabera cas vyber oblecenia, lebo nikdy neviem co si obliect :)

2bodka

1 hodina 20 minut a zahrna:
- navsteva toalety :)
- sprcha, umytie vlasov, fenovanie, cistenie zubov (vlasy umyvam denne)
- natelomliekovanie sa :D
- priprava ranajok a jedenie
- priprava cerstveho zeleninoveho salatu do prace :)
- obliekanie, odchod

v zime sa mi nechce ani malovat, v lete si dam budik o 10 min skor a stiham aj to :)

Lulu2011

dlho predlho, kým sa vyteperim z postele je okolo 12tej

ale ked rano musim niekam ist tak cca hodinu s tým, ze osprchujem sa uz vecer predtým, so sprchovanim rano asi tak 2 hodiny

jankaaaaaaaaa

mmne trva vsetko strasne dlho :D je pravda, ze v kupelni som asi najdlhsie, lebo robim vsetko zvlast. zvlast sprcha, zvlast umyt vlasy, a zvlast zuby a tvar. a musim sa priznat rano neviem ani za nic vypnut tu teplu vodu a vyliezt z vane.
mam najradsej ked mi vlasy volne vyschnu, preto vstavam 2hod pred odchodom aby stihli ako tak vyschnut, a za tie 2hod postiham uplne vsetko s prehladom :D
ale ked sa nesprchujem rano a fakt sa ponahlam tak to dam aj za 20minut

Šalala

2 hodiny - 45 minut ranajkujem, potom dam sprchu,umyjem zuby , obliekam sa a make up. Akurat. Bez ranajok si neviem predstaviť deň.

Mojmu priateľovi dokopy 10 minut. On len vstane narychlo vypije kavu, umyje zuby,tvar, oblečie sa a môžme spolu vyraziť:)

alenka_maxova

ojooj, kolko raz som vstala a "sofer" (moj brat) mi oznamil, ze do 15 minut musi vypadnut z domu a ked to nestihnem, tak mam smolu... :D Nespocetne vela raz som sa dokazala za 15 minut osprchovat, umyt vlasy, vysusit ich, obliect, zbalit, namalovat a este napisat aj drahemu sms, ze som uzasna a vsetko stiham :D Ked sa nemusim ponahlat, staci mi hodina, ale v bojovych podmienkach viem byt strasne rychla :)

aaaaaaaa

blaznite? mne sa rano nechce stajlovat ako keby som isla na modnu prehliadku.. radsej si pospim a to si na vlastnom vzhlade davam sakra zalezat..ale rano je rano...zakladne hygienicke cinnosti-wc umyjem zuby, tvár
tie dalsie cinnosti- obleciem sa, dam make-up,spiralu, prehrabnem vlasy dam zuvacku a valím :)sprchujem sa radsej pred spanim ako rano vstavat hore zadkom ze sa mi nechce...ranajkujem neskor, lebo hned ako vstanem mi nechuti..a ze kolko mi to trva vsetko dokopy 30MINUT...