ako jednat s arogantnou uradnickou?

Stella..

lost, nie kazdy caka, ze za mile a slusne spravanie nieco dostane

ja sa spravam milo lebo sama chcem, lebo si vazim seba a hlboko by som klesla vo svojich ociach kebyze som sa mala spravat k niekomu arogantne len preto, ze on sa tak sprava ku mne, tym clovek degraduje sam seba este nizsie

v zivote ma ziadna uradnicka nenastvala, ked je arogantna a neochotna snazim sa ju nezdrziavat, ulahcit jej pracu, pochvalit ju, poviem jej ako si vazim, ze sa mi venuje, podakujem a poprajem jej pekny den
mam z toho dobry pocit a casto vidim, ze aj ona

a to plati pre kazdeho, uradnicky, predavacky atd.
ja ked vidim ako sa k nim niekedy ludia spravaju nestacim sa cudovat

lost

"Nikdy nesúď nikoho kým si si jeho pozíciu nevyskúšal"

tak isto nech uradnicka nesudi mna na zaklade vzhladu, ci cohokolvek ineho (napr ze sa ponahlam pre dieta do skolky a ona si pije kavicku..)

ja chapem o co ti ide / co chces povedat a tak som zil peknych par rokov, a co som za to dostal ? hovno! ludia si take spravanie jednoducho nezasluzia, nech sa tak ohladuplne chova ten kto chce, mne uz staci ;)

Slobodna

no vidíš lost a teraz sa správaš arogantnejšie ako akákoľvek úradníčka. Nikdy nesúď nikoho kým si si jeho pozíciu nevyskúšal. Tvoja pravda je totiž len časť tej skutočnej, len jedna strana mince.

lost

Ona je za to platena, je absolutna blbost sa vyhovarat "ale ja som tu od rana a hentolko ludi ma nastvalo"

no a co ?

je to jej praca a nema co sa vyhovarat, ze kolkaty v poradi som..

musi sa spravat profesionalne, za to je proste platena a ked sa jej nepaci, nech ide robit nieco ine, kde nebude stretavat nikoho :)

410 000 ludi caka na jej pracu.

Slobodna

Skús sa vcítiť do nej. Uvedom si, koľká v poradí si už a koľko ľudí pred tebou jej vynadalo. Inak platí to čo napísala Stella.

W300plan

ja mam taku kolegyňu ako si opísala no niečo strašné, nie len že je nepríjemná k ľuďom a to vrcholne! ale aj ku mne napríklad! treba sa sťažovať u riaditeľky alebo vedúceho! pretože napr. ona hrá divadlo, vždy na porade povie riditeľke že ju ľudia zaujímajú...pritom to sú kecy....treba sa sťažovať...alebo keď neodzdraví tak pozdraviť ešte raz prípadne sa spýtať "to ani neodzdravíte?" viete ja si myslím že úradníci často zabúdajú že my sme tu pre ľudí a nie ľudia pre nás a na druhej strane aj tí ľudia by mohli byť niekedy lepší.

tulipán13

tak sa jej jednoducho opýtaj: Prečo sa ku mne správate tak nepríjemne? samozrejme ak ju predtým uplne nezvozíš za niečo...a platí, že ak sa usmeješ a správaš sa slušne aj napriek ich neochote, tak ich to ešte viac nahnevá..Ja sa držím tohto...

lost

No mne je jedno, ci povie ahoj, alebo dobry den, alebo ide hned k veci

na jedne jstrane ludia nadavaju, ze vsetko trva dlho a na druhej, ze nepovie ahoj :)

vela zalezi od uradnicky, no trocha ohladuplnosti by vam nezaskodilo :) ved ten co telefonuje plati za telefonat nie? a nevie ze ste tam..

ja skor neznasam uradnikov, co sa slepo drzia niecoho, co nemusia, alebo! ak klamu!! napr ze toto nemozem a viem ze to moze, lebo zakon jasne hovori, ze musi a on ma klame. takeho trham na vedeni, lebo si o to PROSI. (anoano, jeden maly krpec lost, vyzera ze ho ojebe kazdy, no ale ale, prepocital sa, bude platit)