Hladaju sa spolubojovnici na chudnutie, uz len zvolit spravnu dietu

xdanielax

Loveme - ja som to pochopila tak, ako si to myslela 20min rano, 20 poobede atd.

no pozeram ten clanok prave. Za prve sa tam hovori o intervalovych treningoch. Za druhe, sa tam hovori, ze zo zaciatku 15 - 20 min (kolko kto zvladne) a postupne pridavat intenzitu a dlzku.

Samozrejme, ked niekto nezvladne hned makat hodinu tak nech to nerobi.
Len je rozdiel cvicit intervaly, ktore su narocnejsie na kondiciu ako ist v miernom tempe (a tym myslim fakt v miernom) 45 min.
To mierne tempo je zhruba 75% max. tep. frekvencie, co pre netrenovaneho cloveka moze byt kludne len rychlejsia chodza a beh by bol pri chudnuti uz neadekvatny, vzhladom na prilis vysoku Tf.

takze treba najst nieco, co cloveka bavi! potom to aj rychlejsie ubieha :)

Loveme

xdanielax
predpokladam,ze si to pochopila tak ze si tych 20 minut ma rozdeli na 5 rano, 5 min poobede atd. to nie.
bolo tom myslele tak, ze si rano dat 15 minutovu rozcvicku/joga adt, poobede beh a vecer 15 minut cvivit rotoped.

nasla som to na diva.aktuality.sk
poradna-otazka/28233/kedy-je-dobre-cvicit-rano-vecer/

nie kazdy vydrzi makat hodinu vkuse, aby sa potom nestalo ze namiesto 45 minut sa to zakazdym skrati az napokon z toho ostane 10 minut :)))

Monix

Super Lucia999999 tak si sa uz pomaly zabiehas :) Mne akurat dosla tanecna podlozka takze najhorsom pripade budem skakat aj doma okrem fitka :DD prave som ju skusala to by clovek neveril jak sa moze na tom zapotit ;)

Lucia9999999

ahojte baby tak vám podám hlásenie: už tretí deň sa stravujem bez sladkého a 5x denne (ale u mňa je výhra to bez sladkého) a včera som bola v posilňovni a dala som si hodinu na orbitreku a potom som posilňovala brucho nech mám do plaviek pekné :D :D a áno súhlasím s xdanielax treba cvičiť min. 20 minút aby si spálila tuky.

xdanielax

mimss - tuky zacinas spalovat po 20 minutach. Cize ideal je medzi 40 - 60 minut. Mierne tempo, v strednej tepovej frekvencii. O tepovej frekvencii si toho vela precitas na roznych strankach, napr. na sportujeme.sk - kde najdes aj ine veci ohladom cvicenia, chudnutia, atd.
Tempa mozes aj striedat - ak zvladnes. Tomu sa hovori "intervaly" - ak to budes hladat na nete.
kazdopadne je lepsie suvisle si odcvicit tu hodinku, nez ako radi

Loveme

to rozdelit do troch casti pocas dna. Tu by som sa rada spytala, odkial to mas Loveme? (mozno nieco o com neviem ?? )

Monix

super babenky som velmo rada, ze sa pomaly zvacsuje pocet spolubojovnicok ;) tak sa pekne pomerajte a povazte budeme si podavat tyzdenne info ;)
ja osobne zacinam v pondelok....uz sa normalne ze na to aj tesim ;)

Monix

mimss no tu tvoju 4dnovu dietu poznam pod nazvom letuskina dieta s tym ze bola rozpisana az na 2 tyzdne suseda ju drzala a dala dole 8 kilo ale potom sa jej to aj splusom vratilo.. takze to by som radsej asi neriskovala...
ja sa inak snazim stravovat delenou stavou ale nie nejako uplne striktne a celkom mi to upravilo metabolizmus..delenu stravu vyuzivam nie kvoli chudnutiu ale kvoli lepsiemu traveniu ale osobne si myslim, ze by sa dalo aj na tom schudnut...kazdopadne sa na tom nepribera :)

Loveme

Ahojte, aj ja sa k vam pridam :) tiez by sa mi patrilo zhodit par kil...pomaly uz nevladzem ani po schodoch chodit :)))

Mimss, myslim ze 15 min denne je fajn,ale vysledok uvidis az po dlhsej dobe.nebolo by zle kebyze si zacvicis na etapy, rano obed aj vecer. ale to je uz narocnejsie na cas.
ale tak aj keby si cvicila, raz denne tak to bude len plus

pokial ide o mna, planujem tu 90-dnovu dietu. na kazdy den je tam jeden recept,preto sa nemusim starat o to co si dam aby mi to vyhovovalo.