otazka na muzov. Sex & zeny

Príspevok v téme: otazka na muzov. Sex & zeny
22CapsLK

Ahojte... mam na vas otazku. Riesime problem v dlhodobom vztahu, no sme aj tak este mladi (25r.). Priatel sa mi zdoveril ze uz nevladze vydrzat, potrebuje mat styk s inymi babami. Kvoli mne sa tych X rokov snazil to v sebe potlacat s tym, ze mozno to raz prejde a nepreslo, velmi ho to trapi, doslova ma z toho kvazi "psychicke problemy" ... aby mi neublizil, ak uz neodola, povedal ze by bol vhodny rozchod - ako opatrenie. No ja som teraz z toho vsetkeho tak mimo ze nedokazem normalne uvazovat, a dodavam, ked mi to aj povedal, nijako som ho neodsudzovala, snazila som sa ho pochopit v max. moznej miere.

Poradte mi, res.p vysvetlite mi myslite ze keby som mu tu neveru tolerovala v buducnosti (v rodine) by to preslo? Lebo naozaj sme si vzdy po vsetkych strankach sedeli a ja si neviem predstavit vztah s inym, to co mal on, mal malokto a ja som si to nesmierne vazila a vazim. Alebo bude lesie sa s tym zmierit, ze to neprejde? Alebo v tom vy chlapi vidite aj nieco ine? co by mi pomohlo racionalne vec chapat? Teraz nie som normalneho usudku schopna, tak ma prosim neodsudzujte ak som sa aj vyssie blbo vyjadrila. DAKUJEM za odpoved.

22CapsLK

chalan:

jasne ze po tom netuzim, ani som nikdy nemala chut to skusit, uz len predstava sa mi hnusi, ale to je asi aj tym, ze som prilis konzervativna.... Ci mam utekat pred nim co najdalej? Myslim ze v tomto smere ma uz on predbehol. Bez ohladu na to, ze sme sa o probleme rozpravali a dosli na "kompromis" samozrejme nie idealny, aj tak bol nadalej smutny a dalo sa cakat ze to naozaj so mnou ukonci :(

chalan

Caps! Rozpoloženie v ktorom sa nachádzaš ťa má naučiť ako si začať vážiť samu seba. Utekaj od neho ako vládzeš, ani sa mu už neozvi! Povedz, máš aj ty potrebu dať sa vylízať inému aby si vedela aké to je? Predpokladám, že ťa to ani nenapadne. On by to mal cítiť rovnako, lebo vzťah je aj o duševnej spriaznenosti A TO PREDOVŠETKÝM! Sex je dôležitý, ale je to len jeden kus z koláča menom vzťah. Hoci by si mala aj ostať sama, nepotrebuješ žiť v klamstve s takým hovädom...

Fidelity

a ešte k tej tvojej otázke - nie, neprejde ho to.. akurát to bude robiť s čistým svedomím, veď si mu to dovolila a všetkým budeš len pre posmech a budú ťa ľutovať.

Fidelity

Milá 22CapsLK, ten tvoj exot podľa mňa nevie čo od dobroty.. teraz strúha hrdinu, veď aj ty si môžeš niekam odskočiť, ale keby došlo isté k istému, tak ešte bude chytať hysáky a z teba urobí kurvu.. tak ako to v živote chodí.. chlapi sú chudáčikovia, jedna žena (hoci aj dokonalá) ich nudí, oni sú od prírody samci a blablabla.. od prírody sú akurát tak jebnutí a nie samci.. schovávať sa za nejaké primitívne reči o mono/poly-gamii? keby radšej miesto iných rozkrokov hľadali niekde charakter.. tak sa teda vráťme naspäť do jaskýň, keď krásavci nechcú ísť s dobou a vyrovnať sa s tým, že dnes to chodí inak ako keď behali po vyprahnutej krajine a naháňali mamutov..

tvoja láska musí byť obrovská, podľa toho čo píšeš, ako sa správaš.. ale mala by si si nájsť niekoho, kto si tú lásku naozaj zaslúži a nie trpieť nejaké debilné reči o porovnávaní orálu a o tom, že ťa takmer isto podvedie.. kde je charakter, kde je zmysel pre váženie si toho druhého, pre oddanosť? dnešná doba robí z ľudí snáď debilov, alebo čo..
nechaj ho ísť a ak sa vráti.. vieš ako sa hovorí.. ak sa vráti, potom ťa naozaj miluje.. a potom ho môžeš kopnúť do zadku, keď musí vymýšľať somariny a nevie si to v tej svojej kotrbe a vo vajciach dať do poriadku..

22CapsLK

viem ze je to naozaj mimo ramca riadneho partnerskeho zivota, naozaj som nebola k tomu vychovana aby som "len tak" tolerovala nevery, vzdy som tvrdila opak a on o tom veddel, preto si on odomna povolenie nikdy nepytal a skor to chcel riesit rozchodom aby ked k tomu doslo, aby mi neublizil, lebo vie aka som. Som na jednej strasne strasne konzervativna, slusna, ved ja ani nepijem vobec, nechodim sa ku*vit, ci nebalim cudzich chlapov... proste mala som doposial zivot taky, ktory ma naucil vazit si iste hodnoty zrejme v inom poradi nez v jeho pripade. On mal vzdy zivot ako v bavlnke, to co som ja nemala (rodinne zazemie, ci lasku rodicov, vlastne uz len jedneho), on mal az prehnane,.... a nechcem nikoho napriek tomu odsudzovat, pretoze je naozaj "pravidlom" ze clovek sa musi poucit, aby svojim sposobom dospel.

Mozno keby som nemala taky zivot aky som mala, zacala by som aspon samu seba viac vazit, ale bohuzial. On bol jediny z mojich predchadzajucich (dokopy som mala 3), ktory mi daval (psychicky) to, co som potrebovala, drzal pri mne, aj ked primarna rodina bojovala proti mne, neskor aj proti nemu. Mali sme isty cas vztah na dialku, lebo sa to nedalo (par rokov), keby to nechcel davno by to uz vzdal. Nechcem ho ale obhajovat, viem len ze ho poznam viac, a to nielen jeho pozitivne vlastnosti ale aj tie negativne (bol ochotny pracovat na niektorych svojich - da sa povedat nie tak zavaznych chybach ako je tato, len aby sme sa nerozisli). Stal pri mne, ked som prisla o vlasy, vahu, chrup, vyzerala som otrasne! Napriek tomu mi hovoril, ze to nie je podstatne ako vyzeram.

Staci sa realne pozriet a zhodnotit, ze sance najst si normalny vztah uz nemam take, ako kedysi, ked bolo vsetko OK. Trapit sa asi budem stale... ci sama, alebo s nim za takychto podmienok ... a mozno to naozaj nevydrzim a o tyzden mu napisem ze je koniec. Potrebujem trochu casu, to je vsetko, je to vela na mna (cele toto obdobie, a teraz neratam len partnera...)

skauka

pozri, tolki sme ti tu uz poradili..
a ver tomu, ze ktokolvek iny by ti odpovdeal v podobnych intenciach.
tak sa s nim jednoducho rozid, rozchod preboli a ty opät najdes lasku, ved mas este cely zivot pred sebou:)

vondaniels

a ked uz navrhol rozchod tak to prenho asi velmi tazka predstava nebude.

ked niekoho milujes tak si rozchod nevies ani rpedtavit.

nieco ako ty teraz. rozchod si nevies predtavit a ani zivot bez neho.

a on co? svoju milovanu osobu poziada o povolenie spavat s inymi a nehcavat si zadne dvierka aby sa mal kam domov vracat po veceroch. este mu aj tie spodky budes pravat. raz si ju dovedie domov, najde lepsiu ako si ty a ostanes na ocot.

vondaniels

ty sa pocuvas? prepac ale vazne??? ved on sa ta pyta na to ze keby ta podviedol ci sa budes hnevat... vlastne on ta neppodvedie on to bude robit s tovjim povolenim. a vies mi povedat ze ked to urobi raz tak to druhy krat neurobi? alebo to dokedy bude robit?

vies si predtavit ze spal s niekym inym a teraz to dava do teba? TO CO ROBI TEBE ROBI AJ INEJ?

ved sa na to pozri z toho uhla ze on si pyta povolenie na to spavat s druhou. mozno ta uz podviedol a chce vediet ako to zoberies...

je vela dolezitych veci vo vztahu ktore sa musia tolerovat. a neviem ci chces byt jedna z tych co maju doma muza ktory je ich spriaznena dusa od rana do vecera okrem vikendov a tvarit sa ze sa nic nedeje.

ak pozeras panelak tak sa pozri na rodinku jnacovcou... chces byt pani jancova? nie je stastna, premrhala cely zivot a teraz place nad rozliatym mliekom a bere co moze lebo je uz stara koza.

mozes sa zbadat teraz alebo o desat rokov, s deckom na krku. vyzivne ti platit nebude, ostanes slobodna mamina a to teda lahky zivot nie je!

Tichýúžas

Ako 22CapsLK prepáč za otázku, ale ty si cvok či čo???
Natrafila si na profesionálneho sukničkára, ktorý rozumie ženskému srdcu - a vie to tak dobre, že hociktorá iná na tvojom mieste by bola z neho celá paf a presne ako ty bude ešte aj hľadať chybu v sebe!
Fakt nechápem, kde takéto naivky rastú!!!