Ako ste zabudli na cloveka,ktoreho ste milovali?

jankaaaaaaaaa

vy ste mali vztah zalozeny len na sexe a ty si sa do neho zamilovala. tak som to apson ja pochopila, neviem ci spravne

Krasomil

Laurina: A kde se to pokazilo? Musíš vědět, neříkej, že nevíš. Já se taky učím fungovat, protože musím a ty musíš taky.

sweetdream

Laurina, viem presne ako Ti je. Je to hrozny pocit, z ktoreho sa neda akosi vymanit, stale tu su tie spomienky. Na kazdom kroku, vsade je nieco, co pripomina. A aj ked clovek zavrie oci pred tym vsetkym, stale to je v hlave :( Ked prides na to, ako sa z toho dostat, posli navod.

Krasomil

jankaaaaaaaa: Jestli to byl její první vztah, o to těžší to pro ni bude, protože konec prvního vztahu je vždycky ten nejhorší, do něj člověk vždycky jde s tím, že je to na celý život a nic jiného si nepřipouští. Pak to krachne a protože na tom druhém doslova visel, tak se z toho nemůže dlouho vzpamatovat. Vsadil bych se, že to byl její první opravdu vážný vztah.

jankaaaaaaaaa

krasomil: ja som si tym tiez presla. asi ako kazdy.. a teraz sa fakt natom celom smejem, ze aka som bola sprosta a kolko veci plynulo len tak okolo mna a mne to bolo jedno. ale to vsetko clovek vidi az po case