prosim, rychlo- mam ist kupit postinor?

Príspevok v téme: prosim, rychlo- mam ist kupit postinor?
cwrbka

vcera som mala s priatelom sex a pouzili sme sice kondom, ale po styku do mna este trosku vnikol bez kondomu. myslite si, ze vzhladom na to, ze som pred tyzdnom zacala brat HAK (yadine)- teda vcera som uzila len siestu tabletku, a ak by som sa spoliehala sa na zazracne vypocty "plodnych"dni(rataju sa od 9teho dna zaciatku menstruacie, ze? lebo ja som mala vcera len 6.den, cize kvazi neplodny, ze hej?)by som mohla byt tehotna? prosim, povedzte, ze nie..nech si nemusim ist do lekarne kupit to svinstvo..dakujem vam pekne za prispevky :(

euix

:P baby vidím že som neni jediný čo mal takýto probléém .... ani aj som to nekupil i ked som nad tým uvažoval ... ta tabletka dokaže šelijake šarapaty narobiť .. =) ja som to mal tpesne tak isto ako cwrbka .. potom som po piatom dni kupil tehotenský test .. vyšiel negatíívny teraz už len očakavam kramy .. samozrejme mojej priatelky :P

wu

no ja mam podobny problem,ale mala som to cez kramy,pocula som ze sa da otehotniet aj vtedy a mam trochu stavy bo dnes je posledny den kedy by som to mohla uzit..no ale asi nato kaslem...potom daj vediet jak si dopadla..bo pocitanie plodnych dni je velmi malo spolahlive