Pomôže mi niekto s prekladom?

Príspevok v téme: Pomôže mi niekto s prekladom?
dada

Ahoj, nenašla by sa tady dobrá duša,ktorá by mi veľmi pomohla s prekladom pár viet ohľadne odstúpenia od zmluvy do angličtiny? Ja nepoznám nikoho a súrne to potrebujem. Naletela som podvodníkom a zajtra je posledný deň, kedy môžem odstúpiť od zmluvy,o ktorej som ani nevedela, že som telefonicky uzavrela. A musím to poslať do Holandska. Vďaka.

Krko

Ja som volal do Čiech na zákaznícku linku. Bolo napísané na tom liste. 20812590 V pohode to odhlásili a zatiaľ mi nič neprišlo a dúfam , že to tak aj zostane.

ger

Nahodou mi neviete prosim napisat telefonicky kontakt na spol. Westerfield? Tiez mam problem so strojcekmi ale to cislo neviem nikde najst, zevraj malo byt uvedene na dopise dorucenom so strojcekom.

mate59

pokiaľ niečo príde a dostaneš to do schránky bez podpisu pri preberaní, nemajú na teba nič,Ak to bude na vydanie proti podpisu, jednoducho nepreberieš.
Sú to hnusné praktiky firiem.

Deria

fuj, aky vtieravy predaj! ja by som to neotvorila a poslala naspät. myslim, ze ti nic nemozu, pokial si balik neprijala a neotvorila. zmluvu si nepodpisala, tak nech si strcia svoj tovar vies kde....hochstapleri.

lost

BOHUZIAL nepoznam :D

ale nasiel som to na nejakej holandskej stranke.. a tam tiez rozoberaju ze je to marketingovy podvod, no nic extra zaujimave tam nebolo, odtialto to mam:

www.google.sk

je tam toho celkom dost na nich :D

lost

no to su tie firmicky, co ponukaju napr ponozky, a ziletky? :D

mne raz volala jedna baba a 30 minut som si z nej robil srandu na telefone (potom som uz musel ist prec), teda su fakt dost dobre vycviceni...