Dready

rasta

ja mam dready ale uz rok a pol a tiez som sa dlho rozhodovala ci ano alebo nie koli famam o larvach a cervikoch ale je to totalna blbost.dready sa nemusia umyvat tak casto ako normlane vlasy len preto lebo nemuisme pouzivat vseljake gely a laky na vlasy aby nam drzal neaky blby uces...takze ak vydrzite trochu bolesti tak dready jednoznacne ano...

rasta

vam to maka??ze cerviky v dredoch??tak to si ich potom ten tipek vobec asi neumyval,ved si si dobre umyjes vlasy,nemozes tam mat cervikov,to je pekna picovina..a jamal ma cistu pravdu,dredu si normalny clovek nedava len preto aby ich mal,ale je to sucast zivotneho stylu!

wewerka

a inak hlupost ze sa voda dnu nedostane...praveze dredy schnu omnoho dlhsie ako normalne vlasy(preco asi?) a ak mate alergiu an sampony tak nie su pre vas vhodne lebo sa z nich zle vymyvaju....takze dost pochybujem....

wewerka

no ja mam par dredov po hlave...tri na jednej strane jeden na druhej...normalne si to umyvam aj s ostatnymi vlasmi....ano jasne moze v tom byt aj nejaky humus to nikto nevylucuje ale ked sa o svoje dredy starate poriadne tak by to malo byt ok....

jamal

trepete tu take kraviny ja mam dready uz 3 roky a pri pravidelnom umyvani tam nebudes mat ziadne cerviky dready si mozes dat umelo predlzit o kolko chces a po asi 6 mesiacoch si ich mozes dat oprevit a cim su starsie tym su lepsie ked chces mat dready iba na image tak si dobri debko lebo tento uces je späty so zivotnym stylom tak ako pankaci maju ciro a fasisti holu hlavu tak aj rastafari maju dready chapes vajicko=)

dready nikdy !!!

ti si O.K DREADY???
nikdy by som si to nedal!!! Sak to je strasne nehigienicke( som videl jak kamosovi prestrihli dread a uprostred bolo kopec malych cervikov lebo to sa neda dnu vobec umyt, potom lutoval ze si to vobec dal) a vobec tim si znicis vlasi.
Az tak krasne to nevyzera tak pouvazuj ci si to das ale potom sa nelutuj!!!

selekta

chcela by som si dat dready,ale neviem kde v Bratislave by som si to mohla dat urobit kvalitne.Ak niekto vie,prosim poradte mi.Dakujem.

lešťo

...chcem vediet ci musim pouzivat tie vselijake pripravky na dready napr.vosk...atď. ...ci nemozem si urobiť dready len tak bez tych somarín.....?

niko

fajn :) uz sa na ne tesim, len mam moc kratke vlasy este.. nepoznate niekto pripravky na rychlejsi rast vlasov? ale iba vlasov..nechcem aby mi zacali rast vsetky chlpy :O