chlap,ktorý to nemá rád a hnusí sa mu to ?

Príspevok v téme: chlap,ktorý to nemá rád a hnusí sa mu to ?
natusa42

dobrý den,
ľudia,čo by ste povedali na to,kebyže -predstavte si situáciu ...
chlapec má dievča,majú pekný vzťah ,avšak spolu ešte nespali ,ale on jej to stále navrhuje,aby už spolu niečo mali ...ona odmieta,z viacerých dôvodov ( to nerozoberajte),a ked prišla reč na orálny sex -čo sa týka nej ..že by jej ho on urobil,tak on povedal,že jemu sa to hnusí neskutočne ,nielen cez menzes ,ale aj normálne,že on je za "normálne techniky "medzi dvoma ľudmi ...a že toto sa mu extra normálne nezdá ..a pritom nie je veriaci až tak ..a nemá mať aké zábrany...čo by ste na to povedali ?je to normálne ?alebo ?

dakujem Vám za odpovede

alenka_maxova

bingham, tak ja som nemala kazdeho chalana v posteli, aby som to podla toho vedela. :) Ale casto diskutujem aj v sekcii "sexuologia" a z mnohych prispevkov viem, ze chalani to maju radi. Nie vsetci samozrejme...

bingham

Alenka maxova...to vobec nie je pravda...nie kazdy chalan ma rad tu prirodzenu zensku "vonu" ...a dievca moze mat dobru hygienu...ale jednoducho jej prirodzeny "pach" nemusi chalanom vonat:))

Leela333

panFajka
Ale keď tebe nejaká robí orál už si spokojný, čo? Egoista

natusa42
Je to trochu čudné, že ste spolu ešte nespali, keď ste tak dlho spolu... Nuž, nemal by s tým mať problém, jedine, že by si fakt nedodržiavala hygienu, ale o tom pochybujem.. Koľko má on vlastne rokov?

alenka_maxova

PanFajka, to bude asi tym, aku babu prstujes...Pri takej, ktora dba o hygienu a netrpi ziadnymi infekciami, ti ziaden pach neostane, len jej prirodzena vona, ktora muzov praveze rajcuj...

panFajka

a co si myslis preco nechce lizat tvoju buchtu fuj hnus ani ja by som to nerobil.
viteka s tade maglais vet si zober ket prstujes babu aky zapach ti zostane na prstoch

natusa42

biela mačka no nie je egoista ...práve naopak ..on sa až moc snaží mi vždy vyhoviež,lebo ma až príliš zboznuje ..-

natusa42

Maom on ma ekzem ..odmalicka :)...a ten nie je snad prenosny :) a on sam myslim nevie,co presne,aky ma ..len si to potiera mastou na atopicky ekzem a nic ine ...
ved prepana..teda okrem genitalii ma bozkava uplne vsade na celom tele ...takze ..prepana :( hadam len to nema prenosne :( ...
ci niektore typy ekzemov su prenosne?alebo ako mam tomu chapat ?

alenka_maxova

treba sa ho spytat, preco sa mu to hnusi...Ten chalan to vie najlepsie, my tu mozme len hadat. Moznosti je kopa, treba sa vsak pytat jeho. Ak o tom nechce hovorit, treba to respektovat. Podla mna ma zlu skusenosti a odvtedy sa boji, ze to pri kazdej bude rovnake...nuz, kto vie