Ako mu mam dat najavo ze sa mi páči

Príspevok v téme: Ako mu mam dat najavo ze sa mi páči
nanoooooo

zdravim. ja by som sa chcela opytat alebo lepsie povedane chcela by som radu od vás. je jeden chalan v mojej blízkosti, ktorý sa mi moc nepáči no niečo ma v ňom priťahuje. stretli sme sa pred 2 mesiacmi a ja som sa mu zapáčila a odvtedy každý deň mi píše, čo mi strašne imponuje, páči sa mi to. tak a ja by som to s nim rada skusila ale neviem ako by som mu to mala dat najavo. nikdy som ešte takýto prípad neriešila tak neviem čo mam urobiť. je fajn a to mi je prednejšie ako keby bol nejaký krásavec, lebo tak som už velakrat zle dopadla. velmi by som už chcela mat normalneho chalana ale akosi sa mi nedari najst takeho a on je velmi milý a dobrý a proste všetko. len po mojich predošlých skúsenostiach s chalanmi mam strach ze by ma nebral ako priatelku ale len na nejaky sex. a to nechcem. ajked mi vcera napisal zeby ma chcel viac spoznat ale ja som mu nevedela co mam odpisat. proste by som potrebovala poradit ako mu mam dat najavo ze by som si s nim nieco zacala.

Cilka13

Ahojte,chcela by som sa poradit
Paci sa mi jeden chalan no vlasne je to moj nevlastny bratranec ale paci sa mi uz dlhsie.Nestretavame sa velmi casto je odo mna skoro o rok mladsi.velmi ale velmi sa mi paci a neviem ako mu to mam povedat a jeho sestra je moja BFF.Ona to vie ze sa mi paci .

Cilka13

Ahojte,chcela by som sa poradit
Paci sa mi jeden chalan no vlasne je to moj nevlastny bratranec ale paci sa mi uz dlhsie.Nestretavame sa velmi casto je odo mna skoro o rok mladsi.velmi ale velmi sa mi paci a neviem ako mu to mam povedat a jeho sestra je moja BFF.Ona to vie ze sa mi paci .

Cilka13

Ahojte,chcela by som sa poradit
Paci sa mi jeden chalan no vlasne je to moj nevlastny bratranec ale paci sa mi uz dlhsie.Nestretavame sa velmi casto je odo mna skoro o rok mladsi.velmi ale velmi sa mi paci a neviem ako mu to mam povedat a jeho sestra je moja BFF.Ona to vie ze sa mi paci .

9Lenka95

dievčatá váš problém je v tom že sa bojíte vzťahu.:)ak o vás nejaký chalan značne javí záujem tak rozhodne neváhajte a prihovárajte sa mu stále viac a viac, nenápadne zahŕňajte do vašich rozhovorov svoje záľuby atď. :D
mne to tak vyšlo. :D potom už začnite postupovať tak ze napr. pojdete na zmrzku, do kina,len tak sa kdesi prejst. potom uz pride prva pusa a je to :D a mona315 tebe odporucam tiez sa trosku viac s nim zhovarat a ak ho zastihnes na fb tak nevahaj a napis mu. mozno ti potom uz nenapisal pretoze sa boji ze sa \\\"popali\\\" :D to je zatial vsetko ak by ste chceli este s niecim poradit piste mi na pokec: 9Lenka95 ............ vela stastia so vztahmi :D

mona315

je tu jeden chalan na ktorom ma nieco pritahuje raz ma uz na party zacal balit ale ja som zdrhla napisal na fb pisali sme si 3 hodiny ale odvtedy mi uz nenapisal co mam robit ?