Akne

AkneJeStrava

Akne je 99 % strava...a hlavne znicene tuky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uz sa ludia spametajte...popisete sem bludy a potom ludia nicomu nerozumeju a nevedia sa v tom vyznat.............odvolavate sa na koznych lekarov, ktorych zivobitie zavisi len od poctu pacientov a od toho co im ten doktor predpise, preboha ved za to su provizie..........ktory doktor by akne liecil stravou ked by z toho nemal ani cent? co ste uz fakt chori???????????? .........Ak ti kozny lekar nehlada pricinu akne tak to nie je ziadny lekar, ziadny odbornik, iba predajca liekov...to moze robit kazdy a nemusi mat na to ani skolu....................kto ta bude presviedcat ze je to o strave??? snad nie kozmeticka? ktora zaraba z upravy aknoznej pleti...co je pre kozmeticku lepsie? ked tam ides raz alebo ked tam chodis pravidelne 5 rokov??????????? rozmyslajte trochu!!!!!!!!!!! ..............niektori zas pisu bludy "jem zdravo a aj tak mam akne" - nejes zdravo!!!!!!!!!!! ... 50 % ludi co si myslia ze jedia zdravo, zdravo nejedia, nevyznaju sa do toho a kupuju potraviny kde je na obale napisane "fitness", "bio" atd atd atd..................to nie je zaruka zdravej stravy.........zoberme si uz len taku zakladnu vec ako je "maslo" napr. perla, rama........citali ste si niekedy zlozenie tychto produktov????? ...znicene nepotrebne tuky pre telo.....................preco sa stale omielaju tie iste "akne" jedla dokola? vyprazane jedla = znicene tuky...cokolada, sladkosti... = znicene tuky............potom tu zas ktosi napisal, ze keby to je v strave tak ma akne 90 % ludi :D - mega nezmysel, kazdy clovek je iny a ked jednemu vadi male mnozstvo zniceneho tuku, niekomu nemusi vadit ani to velke mnozstvo, pokial sa telo dokaze tychto tukov zbavit inak ako cez pokozku.............rozne nezrovnalosti a chaos vznika uz aj na samotnych forach a diskusiach - priklad: jeden napisal ze po arasidoch ma silnu akne reakciu a druhy na to napisal ze on po arasidoch nema ziadnu reakciu...avsak prvy zabudol dodat ze jedol prazene solene arasidy (kvanta zniceneho tuku) a druhy zabudol spomenut ze jedol arasidy v surovom stave, co je pekny rozdiel a pritom sa jedna o tu istu potravinu.........................dalo by sa o tom diskutovat tyzden.........................ale preco???? k comu to je? ked niektori ludia maju predsudky...nechcu a nemaju skutocny zaujem sa z akne dostat...nestuduju sameho seba, spoliehaju sa na doktorov ktorym ide o "liecenie", nie o vyliecenie..............radsej si davate tazke lieky, drahe kozmetiky.......je mi smutno z tejto doby...pravdepodobne asi naozaj ludstvo globalne hlupne a ruti sa do zahuby...

RNG

Stafylokoky su jedni z najlahsie znicitelnych mikrobov roztokom citricidalu/GSE, uz 2 do 6 ppm(mg na liter ich potlaci. Naproti tomu znicit nase uzitocne probiotika sa da len koncentraciou vys ako 300 ppm.
Samozrejme nakaza v hrdsle obvykle pochadza z prinosnych dutin, kde ich treba vynicit kvapkami toho roztoku, ustne sa branymi prostriedkami sa tam znicit nedaju, tj sa to vracie pravidelne naspat.

zuzu6767

takže ak sa mám vyjadriť k tvojej pleti ak máš taký problém jednoznačne navštív kožnú lekárku!! ta je nato najväčší odborník aspon by mala :) no a ktomu čo ste nižšie písali, že človek so zdravou stravou ma čistú pleť blud.. ja mam čistú pleť.. a jem aj nedzravé veci.. záleží to podľa mna na génoch.. a hlavne o šťasti :)))) MOJ NAZOR .. OK)

simka111

na jazvy je dobrá citronova pleťová voda, mne ju predpisuje kožná lekárka, ale dá sa kúpiť aj bez receptu :)

Baššškááá

Ahojte,nevedel by mi niekto poradiť,postupne som sa zbavila akné ale zostali mi flaky na lícach prosím poradte mi niečo a zosvetlenie alebo na úplné zmiznutie..:) dakujem

Lizy

ahojte ja mam problem s akne uz asi 8 rokov a neni to s nezdravej stravy ale mam stafylokoka v nose a hrdle.. ten ked sa prelieci akne zmizne .. ale ide o to ze stafylokok je bakteria ktora sa stale vracia a treba ju stale liecit antibiotikami.. ja som sa uz na to vysrala hádam to raz prejde

- mira

Povadala som to tak, že ak sa človek nezdravo stravuje a má čistú pleť, buď je na začiatku procesu a má zdravé vylučovacie orgány, ktoré stíhajú škodliviny vylúčiť. To je u niektorých mladých ĺudí. U starších /ktorí vylučovacie orgány majú preťažené alebo choré/ to býva tak, že škodliviny nevyjdú na povrch cez pokožku, ale ukladajú sa vo vnútri tela. So zdravím pokožky to nič nemá, choroba sa vyvíja vo vnútorných orgánoch, ktoré nevidno, a preto je človek spokojný.
Ešte raz : pleť nie je chorá, choré sú vnútorné orgány.

jankaaaaaaaaa

-mira: chces teda povedat, ze clovek, ktory sa nezdravo stravuje ale ma nadhernu cistu plet. tak ma tu plet vlastne choru? lebo sa mu nerobia vyrazky kedze ako podla tvojich slov sa z tela cez pokozku vylycuju skodliviny a tak tvrdnu a robi sa z toho akne, ale ak ma vylucovacie organy chore, tak sa to uklada v tele a pokozka ostava cista. takze cista plet je vlastne chora? a aknozna plet je teda zdrava? ...