kortikoidy - potrebujem pribrat

Príspevok v téme: kortikoidy - potrebujem pribrat
nazdravicko

Prosim vas pekne, mam problem, potrebujem pribrat 8 kil. Snazim sa ako mozem, jem kolko len vladzem. 1500 kalorii mam kazdy den, ale viac nezjem. Citala som, ze po kortkoidoch sa pribera, mate s tym niekto skusenost? Po antikoncepcii sa tiez pribera, ale tu nemozem kvoli riedkej krvi.
Zaujimaju ma kortikoidy, staci mi nabrat tych 8 kil, aby som vaazila 52 kg.

Poradite mi prosim niekto, aku mast kortikoidov si mam zohnat. Nemam problem zohnat hocico z lekarne, tak ma prosim niekto nasmerujte, budem vdacna... DAKUJEM.

maruska123

vies, sudit nieco podla reci typu: jedna pani povedala, je dost tazke a nie vzdy relevantne...ludia si radi veci trosku menia a tak ich podavaju dalej..pokym sa to netyka teba, ze si to nezazila sama, tak to nemozes relevantne posudit...

moja kamoska sa tiez stazovala na pribratie z antiky, ze vraj normalne jedla ako vzdy...az s tym rozdielom, ze kazdy den spraskala tolko sladkosti ako nikdy predtym..ale to uz nepovedala, az neskor...ale na vine bola samozrejme antika

maruska123

to kazda hovori ze normalne je, ja som si to tiez myslela, ze jem normalne pri antikoncepcii..teraz, ke ju neberiem, viem, ze som az tak normalne nejedla...a voda ti vie urobit aj 4-5kil

dala som ti jeden zdroj, tak si to precitaj, tych zdrojov je na nete strasne vela, kludne si ich najdi

kiki5599

maruska- ako vieš že začali jesť? (nie žrať keď už niečo...), normálne jedli poznám ich rozprávali sme sa o tom veľa!, jedna dokonca športuje stále nič na jedálničku nezmenila!

maruska123

ano, lebo zacali zrat...ale to je ich chyba ze sa nevedeli ovladat..ked sa v tom nevyznas, tak nehovor nic..tato fama priberania z antikoncepcie je uz davno prekonana...

kiki5599

z antikoncepcie sa priberá, všetky moje kamošky pribrali a pekne to na nich vidno! nie je to len voda, jedna pribrala až 10 kíl všade má pneumatiky, ďalšia moja kamoška vysadila antikoncepciu a kilá jej ostali, takže sa z nej priberá a poznám veľa žien ktoré z nej pribrali a keď ju vysadili neschudli už nič!

maruska123

no ale kortikoidy a antika ti k tomu proste nepomozu...a hlavne nechapem, co chces experimentovat s hormonmi, ked chces byt tehotna, hdam chces aby to dieta bolo zdrave

musis proste jest, inej rady niet

este skus B vitaminy, tie tusim podporuju chut do jedla, ale neviem presne ktory alebo ci vsetky