Chcem stretko. Zn: sex

Príspevok v téme: Chcem stretko. Zn: sex
ATIDE/ESMERA

Ahojte, hlavne baby, ale aj chlapi, kľudne píšte...Aký máte názor na to, čo s ami dnes stalo? dala som si zoznamku na net, a zjavil sa tam jeden fakt sympoš, ale malo to háčik: chcel z amnou prísť a milovať sa so mnou. Inými slovami - stretko za účelom sexu. Žeiť sa nechce.Čos tým? ja chcem sex až po svadbe, ale páči sa mi...čo by ste robili vy, ako by ste sa k tomu postavili?

J111

Atide, aj ja chcem s tebou stretko, bol by sex:D , ale mozno by z toho bolo aj viac. Ale sex by sme presunuli najprv na prve miesto. Suhlas?
Co ak by nam to neklapalo v posteli? Na co by nam bol taky vztah? Na prd? Ci az po svadbe?

J111

Ja by som bral aj vzajomnu masturbaciu s Atidou. Ja ju totiz poznam:D Len silno pochybujem, ze by sa na to so mnou dala:D Ona na jednej strane veri, na strane druhej masturbuje, na tretej strane chce to aj ono, ale napokon nic z toho nebude. Cize suma sumarum, nic z toho nebude. Uz ju poznam nejaky ten rok. Uz som jej aj ja urobil taky lahsi navrh, ale nereagovala nan.
Alkohol je super:D

J111

Jasne:D Ja mam kamosa a ten nema ziaden prijem, nic, ani socialku. Ked pijeme, tak kupujem len ja a potom mi je dvadcka len tak akurat:D

J111

No, vsak ked chces setrit, tak setri. Ale s tym kecanim mas pravdu. In vino veritas plati jak hovado, furt vsetko vytaram aj to, co by som nemal:D Ale aspon je zabava a zucastnenym je to aj tak suma fuk, hlavne, ze chlastaju, lebo peniaze na chlast by bezo mna nemali, ak ich samozrejme nenavstivia ini pijani:D